سومین دوره رقابت های پاراآسیایی 2018 جاکارتا:

آجورلو: در هیچ دوره‌ای از پاراآسیایی اینقدر مدال نگرفته بودیم/ می‌توانیم درتوکیو هم مدال‌های زیادی کسب کنیم

سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی کشورمان از عملکرد ملی‌پوشان در سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی ابراز رضایت کرد.
یوسف آجورلو در مورد عملکرد پاراتیراندازان ایران در سومین دوره پاراآسیایی اظهار داشت: عملکرد فنی بچه‌ها خیلی خوب بوده و اکثر بچه‌ها به غیر از دو سه نفر در دو ماده فینالیست شدند.
وی افزود: از نظر مقام و مدال هم نتایج‌مان راضی‌کننده بوده است. ما در هیچ دوره‌ای از بازی‌های پاراآسیایی به اندازه این دوره مدال در تیراندازی کسب نکرده بودیم.
وی با یادآوری اینکه تیراندازی ایران تا به اینجای پاراآسیایی ۲۰۱۸ موفق به کسب سه مدال طلا و یک نقره شده است، گفت: برنامه و تدابیر اتخاذ شده در اردوها و تمرینات خیلی خوب بچه‌ها نتیجه داد. ما در یکی دو ماده پاراتیراندازی تجربه آنچنانی نداریم. مثل خانم شجاعی در تفنگ بادی درازکش R3 که برای اولین بار در چنین رقابتی تیراندازی کرد و نمره خوبی هم به دست آورد.
سرمربی تیم ملی کشورمان به برنامه‌های پیشرو اشاره کرد و گفت: در مسابقات کره جنوبی توسط ساره جوانمردی، سمیرا ارم و مهدی زمانی سهمیه پارالمپیک را کسب کردیم که مهدی زمانی در این دوره به دلیل مصدومیت همراه ما نیست. سعی می‌کنیم در مسابقات سیدنی و العین امارات سهمیه‌های خود را به حداکثر برسانیم و در توکی مانند جاکارتا بیشترین مدال را کسب کنیم.
وی ادامه داد: دستیابی به این هدف دور از دسترس نیست. بیشتر حریفان ما در جهان از ژاپن، کره جنوبی، تایلند و چین هستند و البته سوئد، نروژ و آلمان. ما این توانایی را داریم که در پارالمپیک هم مدال‌های زیادی کسب کنیم.
print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *