شاهین ایزدیار:

آرزوی ورزشی ام رسیدن به سکو پارالمپیک است/ خانواده و مربیان ام مشوق من بودند

ایزدیار گفت: سقف آرزوهایم در عرصه ورزش رسیدن به سکو و مدال پارالمپیک است.

شاهین ایزدیار ملی پوش شنا جانبازان و معلولین در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بیان کرد: از ۹ سالگی وارد رشته شنا شدم و در ۱۴ سالگی از طریق مسابقات کشوری که در مشهد برگزار شد با ورزش جانبازان و معلولین آشنا شدم و چند سال است که در این رشته ورزشی فعالیت دارم.

وی ادامه داد: خوشبختانه توانستم با کسب ۷ مدال در بازی های پاراآسیایی جاکارتا، ناکامی اینچئون را جبران کنم و اکنون آرزوی ام رسیدن به سکو و مدال پارالمپیک است که امیدوارم در ۲۰۲۰ توکیو محقق شود.

ایزدیار افزود: در حال حاضر روزی ۶ ساعت و هفته ای ۱۲ جلسه در مشهد و زیر نظر مربیانم مهدی ضیایی و مجید مشتاق تمرین می کنم و هدفم این است تا با ارتقا رنکینگم به سکو قهرمانی پارالمپیک نزدیک تر شوم.

زمان اندکی برای اوقات فراغت دارم

وی تصریح کرد: به اندازه ای هدفم برای من مهم است که بیشتر زمانم را به تمرین کردن می پردازم و زمان اندکی برای اوقات فراغت دارم و بیشتر تلاش می کنم تا در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو موفق باشم.

خانواده ام و مربیانم از مشوقان اصلی من بودند

ملی پوش شنا عنوان کرد: خانواده ام و مربیانم از مشوقان اصلی من بودند و حمایت های آنها و مسئولان فدراسیون جانبازان و معلولین و کمیته ملی پارالمپیک باعث شد تا بتوانم در جاکارتا برای کاروان ورزشی کشورم افتخار آفرینی کنم.

ایزدیار افزود: پس از موفقیتی که در بازی های پاراآسیایی جاکارتا کسب کردم خانواده های زیادی که دارای فرزند معلول بودند به من مراجعه کردند که من آنها را با ورزش جانبازان و معلولین آشنا کردم تا فرزندان آنها هم بتوانند در عرصه ورزش وارد شوند.

دارنده مدال طلا بازی های پاراآسیایی جاکارتا درباره حریفان خود در سطح جهانی گفت: در سطح جهانی شناگرانی از هلند، آفریقا جنوبی و روسیه از حریفان شناخته شده ای هستند که مهارت خوبی در این رشته ورزشی دارند.

ملی پوش شنا جانبازان و معلولین در پایان بیان کرد: من در کنار ورزش تحصیلاتم را در رشته تربیت بدنی ادامه دادم و سعی دارم در هر دو زمینه موفق باشم.

 

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *