ملی پوش پاراسنگ نوردی:

آرزوی ورزشی ام کسب مدال پارالمپیک است/ به کوه نوردی علاقه زیادی دارم

بهنام خلجی ملی پوش پارا سنگ نوردی کشورمان از اهداف و برنامه های خود صحبت کرد.

بهنام خلجی ملی پوش پارا سنگ نوردی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: به طبیعت و کوه نوردی علاقه زیادی دارم و همین موضوع باعث شد که سال ۱۳۸۹ در رشته سنگ نوردی ثبت نام کنم و از همان زمان تاکنون فعالیتم را ادامه دادم.

وی افزود: سال ۱۳۹۳ همراه با دو ورزشکار دیگر تیم ملی پاراسنگ نوردی ایران را تشکیل دادیم و با حضور در مسابقات ۲۰۱۴ اسپانیا اولین مدال برنز جهان در این رشته را برای کشورم بدست آوردم و خوشبختانه در مسابقات مختلف توانستم پرچم ایران را به اهتزاز در آورم.

خلجی ادامه داد: رقابت های قهرمانی جهان که به میزبانی فرانسه در تیرماه برگزار شد و از سطح بالایی برخوردار بود. در کلاس من حدود ۱۷ ورزشکار حضور داشتند که نسبت به مسابقات قبلی تعداد نفرات بیشتر شده بود اما با این وجود موفق به کسب مدال طلا شدم و باز هم برای ایران افتخار آفرینی کردم.

دارنده مدال طلا جهان عنوان کرد: طبق صحبت هایی که صورت گرفته مقرر شده است که رشته پارا سنگ نوردی در بازی های پارالمپیک نیز اضافه شود و تمام آرزوی من این است که بتوانم مدال این رقابت ها را نیز بدست آورم.امیدوارم که بتوانم با حضور در این رویداد بزرگ جهانی آرزوی ورزشی ام را محقق سازم.

ملی پوش پارا سنگ نوردی در پایان گفت: من مدرک مربیگری این رشته را دارم اما در حال حاضر تمام تمرکز و هدفم را روی تمریناتم گذاشته ام و برای مسابقات مختلف خودم را آماده می کنم و امیدورام که با حمایت مسئولان بتوانم بهترین نتیجه را در مسابقات آینده بدست آورم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *