مربی تیم وزنه برداری بانوان کرمانشاه:

آزاده کوه دره‌ای: از کار با ورزشکاران دارای معلولیت لذت می‌برم/ در اولین حضورمان به قهرمانی دست یافتیم

مربی تیم وزنه برداری بانوان جانباز و معلول استان کرمانشاه اولین حضور شاگردانش را در رقابت های قهرمانی کشور موفق ارزیابی کرد.

آزاده کوه ‌دره‌ای در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون، عنوان کرد: من ورزشکار وزنه برداری هستم و در فدراسیون وزنه برداری نیز به عنوان داور فعالیت دارم، وقتی هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان از من برای مربیگری دختران دعوت کرد با علاقه مندی پذیرفتم و کار را شروع کردم.

مربی تیم قهرمان رقابت‌های کشوری بانوان افزود: با توجه به محدودیت‌های کرونا تمرینات را دیر شروع کرد اما با حمایت پرنیان، رئیس هیئت از آبان ماه به صورت منظم، هفته ای پنج جلسه با رعایت پروتکل‌ها تمرین کردیم. ما با شش ورزشکار برای اولین بار در این مسابقات شرکت کردیم و همه بازیکنان تمام تلاش خود را برای این قهرمانی کردند. مسابقات هم به خوبی برگزار شد که این جای تقدیر و تشکر از مسوولین فدراسیون را دارد.

کوه دره‌ای در پایان گفت: از کار با ورزشکاران جانباز و معلول لذت می برم و انرژی می گیرم. امیدوارم در رقابت های بعدی هم بتوانیم همین عنوان را تکرار کنیم و بانوان وزنه بردار جانباز و معلول نیز بتوانند با همت خودشان و حمایت مسوولین مسیر موفقیت را همچنان ادامه دهند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *