سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر خبر داد؛

آغاز اردوهای آمادگی بازی های پاراآسیایی جاکارتا و جهانی آلمان از ۱۹ آذر ماه

محمدرضا دستیار، سرمربی تیم ملی از آغاز دور جدیدی از تمرینات تیم ملی برای بازی های پاراآسیایی جاکارتا و نیز مسابقات جهانی آلمان – ۲۰۱۸، خبر داد.

وی با اعلام این خبر به روابط عمومی فدراسیون گفت: تا زمان اعزام به بازی های پاراآسیایی جاکارتا ۱۲ مرحله اردو پیش بینی شده که اولین مرحله ی آن از ۱۹ آذر ماه سال جاری آغاز می شود.

دستیار خاطر نشان کرد: البته این اردوها دو منظوره است و از آنجا که مسابقات جهانی آلمان را در مرداد ماه سال آینده در پیش داریم، این تمرینات برای آماده سازی رقابت های جهانی نیز پیش بینی شده است.

سرمربی تیم ملی افزود: اولین مرحله تمرینات با دعوت از ۲۳ ورزشکار برگزار می شود که تعدادی از آنها از ورزشکاران جوان اعزامی به مسابقات جهانی جوانان کانادا، تعدادی از ملی پوشان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه و باقی نیز از بهترین بازیکنان لیگ های باشگاهی هستند و در هر اردو با کاهش بازیکنان روبرو هستیم تا در نهایت به ترکیب اصلی برسیم.

وی گفت: البته هفت لژیونر نیز داریم که در لیگ های باشگاهی کشورهای مختلف مشغول فعالیت هستند و طی مکاتباتی که انجام شده، شرایط این ملی پوشان به صورت مرتب از طریق باشگاه ها رصد می شود تا خرداد ماه که این لژیونرها به جمع تیم ملی پیوستند، بتوانیم انتخاب درستی داشته باشیم و نفراتی که آماده تر هستند انتخاب شوند و از میان این هفت نفر نیز نهایتا  دو نفر در ترکیب اصلی تیم ملی حضور خواهند داشت.

دستیار تصریح کرد: در بازی های پاراآسیایی اینچئون به مقام سوم دست پیدا کردیم و ترکیب تیم برای بازی های جاکارتا قطعا متفاوت از اینچئون خواهد بود و با توجه به آمادگی تیم و تحولاتی که در آن رخ داده می توان انتظار داشت که شرایط بهتری در جاکارتا به نسبت دور پیشین بازی های پاراآسیایی داشته باشیم.

سامان بلاغی، میلاد خردمند(فارس)، محمد محمدنژاد، رضا عیوضی(قم)، عیسی شکری، عباس قنبری، حسن علی کعبی، علیرضا کمالیفر(تهران)، عادل طرفی، موسی غضیبی، فالح عیاشی (خوزستان)، علی کریمی، ایمان  بکزاده (اصفهان)، امیررضا احمدی(ایلام)، محمد معظمی، اسماعیل فاضلی (اردبیل)، حسن عبدی (خراسانرضوی)، عبدالجلیل قرنجیک، صالح دانشمند (گلستان)، حکیم منصوری، وحید سعادتپور(مازندران)، علیاکبر ابراهیمی (یزد)، محسن بیگدلی (زنجان)، ملی پوشان دعوت شده به این اردو هستند که ۱۸ آذر ماه وارد کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولین می شوند.

اولین اردوی آمادگی تیم ملی برای بازی های پاراآسیایی جاکارتا و مسابقات جهانی آلمان، زیر نظر محمدرضا دستیار، سرمربی تیم ملی، مازیار میرعظیمی، مربی تیم ملی و یاسر گیلکی، مربی بدن ساز، برگزار می شود.

 

احمد شکری نیز به عنوان سرپرست این اردو که از ۱۹ تا ۲۶ آذر ماه برپاست، معرفی شده است.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *