رئیس انجمن وزنه برداری جانبازان و معلولین اعلام کرد:

آغاز دومین اردوی تیم ملی به سرمربیگری حسین توکلی/ در صورت ثبت رکوردهای مورد نظر با ۹ ملی پوش راهی قزاقستان می شویم

رئیس انجمن وزنه برداری جانبازان و معلولین از آغاز دومین اردوی تیم ملی به سرمربیگری حسین توکلی خبر داد.

بابک محمدی، رئیس انجمن پارا وزنه برداری در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین اظهار داشت: دومین اردوی تیم ملی وزنه برداری از اواخر اردیبهشت ماه به سرمربیگری حسین توکلی آغاز می شود و تا اوایل خرداد ماه ادامه دارد.

محمدی افزود: در این اردو توکلی، به عنوان سرمربی، علی محمودی و احمد ملاحسینی نیز به عنوان مربی تیم ملی را هدایت می کنند.

وی ادامه داد: ما برای مجید فرزین دسته وزنی ۸۰ یا ۸۸ کیلوگرم را در نظر گرفته بودیم و از او در اردوی قبل دعوت کردیم تا شرایط جسمانی و فنی وی را بعد از چند ماه ارزیابی کنیم که در اردو حاضر نشد و به فدراسیون و انجمن نیز در مورد علت غیبت خود توضیحی نداد. بنابراین در این اردو با ترکیب ۹ ورزشکار به تمرینات ادامه خواهیم داد و چون مجوزهای لازم را برای تغییر اوزان داریم، ملی پوشان در وزنی که برای خودشان و تیم مناسب خواهد بود به تمرین می پردازند.

رئیس انجمن پارا وزنه برداری با اشاره به وضعیت تمرینی سیامند رحمان تاکید کرد: سیامند رحمان با توجه به آمادگی و شرایطی که دارد با هماهنگی انجمن و فدراسیون اردوی قبل را به صورت غیر متمرکز در استان خود به تمرین پرداخت و برای دومین اردو هم از مجوز تمرین غیر متمرکز برخوردار است.

وی در خصوص ترکیب تیم ملی اعزامی به رقابت های جهانی قزاقستان گفت: در صورت ثبت رکوردهای مورد نظر و حفظ سلامت جسمانی و آمادگی وزنه برداران با همین ترکیبی که در حال حاضر به اردو دعوت کردیم راهی قزاقستان خواهیم شد.

بابک محمدی در پایان خاطر نشان کرد: مسابقات جهانی قزاقستان سومین دوره از رقابت های کسب سهمیه ورودی بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ است. ما در مسابقات جهانی مکزیک و قهرمانی آسیا و اقیانوسیه ژاپن سهمیه ورودی را کسب کرده ایم اما برای تثبیت سهمیه‌های خود باید در چنین مسابقاتی شرکت کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *