لیگ فضایی برای پشتوانه سازی تیم ملی است

احمدی: رقابت های این دوره نشان از تداوم درخشش والیبال نشسته مردان ایران در جهان دارد

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته مردان با کیفیت بالایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، در مراسم اختتامیه بیست و یکمین دوره لیگ برتر والیبال نشسته مردان، جام ایثار، گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: در ابتدا آغاز دهه مبارک فجر و پیشاپیش روز نیروی هوایی را تبریک و تهنیت عرض می کنم و یاد امام خمینی (ره)، شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم و سردار دل ها، شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی می دارم.

وی ادامه داد: موفقیت در امر برگزاری مسابقات لیگ برتر را به مسئولان فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین تبریک می گویم. این دوره از رقابت ها به لحاظ فنی و کیفیت در سطح بالایی برگزار شد و از این جهت از مسئولان فدراسیون و برگزارکنندگان مسابقات تشکر و قدردانی می کنم.

احمدی افزود: به تیم قهرمان، ورزشکاران و باشگاه هایی که در مسابقات لیگ حضور داشتند تبریک عرض می کنم. در مرحله نهایی شاهد مسابقات پرهیجانی از سوی تیم ها بودیم که این نشان از کیفیت بالای سطح فنی رقابت ها دارد.

وی عنوان کرد: لیگ فضایی برای پشتوانه سازی تیم های ملی است تا حضوری مقتدرانه در میادین بین المللی داشته باشند. تیم هایی که به مرحله پایانی این دوره از مسابقات لیگ رسیدند، نشان دادند والیبال نشسته مردان ایران همچنان در مسابقات پارالمپیک، پاراآسیایی و جهانی خواهد درخشید و از پشتوانه قدرتمندی برای افتخار آفرینی برخودار است.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان  در پایان گفت: برای تمام شما عزیزان آرزوی توفیق، عزت و سربلندی روزافزون دارم و از همکاران رسانه برای پوشش این رقابت ها تشکر و قدردانی می کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *