مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی:

اختصاص سالن ورزشی برای جانبازان و معلولین در اولویت است

نشست هم اندیشی هیات جانبازان و معلولین آذربایجان غربی با مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

علی امان زاده، رئیس هیات جانبازان و معلولین آذربایجان غربی در این نشست گفت: نبود سالن و اعتبار لازم برای اعزام تیم ها از مهمترین دغدغه های این هیات طی سه سال اخیر بوده به طوری که بسیاری از برنامه های هیات را تحت تاثیر قرار داده است.

امان زاده ادامه داد: ورزشکاران این هیات جز مدال آوران و قهرمانان برتر کشوری هستند و وجود سیامند رحمان گواه بر این ادعاست.

وی بیان کرد: موفقیت های ورزشی معلولان و جانبازان آذربایجان غربی در عرصه های ملی و بین المللی نیز در حقیقت، اثباتی بر این ادعاست که نقص عضو و معلولیت، محدودیت نیست و حضور در میدان های ورزشی مقدمه جامعه پذیری این قشر به شمار می رود.

عبدالله چمن گلی مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی بر ضرورت اختصاص سالن های مجهز و ویژه برای ورزشکاران جانباز و معلول در استان تاکید کرد و افزود: این اداره کل با تمام توان درصدد حمایت از هیات های ورزشی تحت پوشش و از جمله هیات جانبازان و معلولان است.

چمن گلی با اشاره به اینکه اماکن ورزشی مناسبی برای این هیات در اختیار نیست، گفت: نبود فضای مناسب ورزشکاران این هیات را با محدودیت برای تمرین مواجه کرده است.

وی ادامه داد: راه حل پیشنهادی، ساخت سالن اختصاصی برای این هیات است که برای محقق شدن این امر نیازمند همکاری سازمان های مربوطه است زیرا اداره کل ورزش و جوانان به تنهایی توانایی حل این مشکل را ندارد .

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی بیان کرد: این اداره کل نگاه ویژه ای به ورزش جانبازان و معلولان دارد تا با جذب نخبه های ورزشی و تربیت ورزشکاران توانا سهمی موثر در کشف استعدادهای جدید از بطن علاقه مندان رشته های مختلف ورزشی داشته باشد.

چمن گلی در خصوص اعتبارات این هیات  افزود: اداره کل نمی تواند اعتبارهای هئیت ها را به تنهایی تامین کند و برای حل این مشکل نیازمند همراهی مسوولان است.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در پایان خاطر نشان کرد: ورزشکاران معلول و جانباز این استان توانستند در عرصه های مختلف ورزشی افتخاراتی را برای استان و کشور کسب کنند و باید قدر زحمت ها و تلاش های این قشر را بدانیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *