در حاشیه ی مسابقات تور ایرانی بزرگسالان تنیس روی میز،

از بانوان جوان و مدال آور تنیس روی میز تیم ملی جانبازان و معلولین تقدیر شد

در حاشیه ی برگزاری مسابقات تور ایرانی بزرگسالان تنیس روی میز، از بانوان طلایی تیم ملی جوانان جانباز و معلول در رقابت های پارا آسیایی جوانان امارات ۲۰۱۷ تقدیر شد.

زهرا میربابایی، نایب رئیس انجمن تنیس روی میز جانبازان و معلولین با اعلام این خبر گفت: مسابقات تور ایرانی بزرگسالان تنیس روی میز، ویژه افراد غیر معلول است و در این مسابقات به میزبانی مشهد، دو بانوی ملی پوش جوان ما به دلیل عملکرد موثر و کسب مدال در رقابت های پارا آسیایی مورد تشویق قرار گرفتند.

وی افزود: آقایان مهرداد علی قارداشی، رئیس محترم فدراسیون تنیس روی میز و کاظم مستحقی راد رئیس هیات تنیس خراسان رضوی، با اشاره به توانمندهای ارزنده ی ورزشکاران دارای معلولیت، از زهرا انصاریان و فاطمه محمدی دارندگان مدال های طلا و برنز، با اهدای جوایزی تقدیر کردند.

میربابایی در پایان خاطر نشان کرد: این اقدام فدراسیون تنیس روی میز که با توجه شرکت کنندگان نیز همراه بود باعث دلگرمی و افزایش انگیزه ی ورزشکاران دارای معلولیت است که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

تیم ملی بانوان تنیس روی میز، اخیرا با ۶ نشان رنگارنگ( ۲طلا، یک نقره و ۳ برنز) از رقابت های پارا آسیایی جوانان امارات به مهین بازگشت.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *