صلحی پور:

از عملکردم در مسابقات جهانی قزاقستان راضی هستم/ هدفم در رقابت های امارات کسب مدال طلا است

 

صلحی پور گفت: در مسابقات جهانی قزاقستان توانستم نسبت به مکزیک رنگ مدال و جایگاه ام را ارتقا دهم.

سیدحامد صلحی پور ملی پوش پارا وزنه برداری کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: مسابقات جهانی نورسلطان در سطح بالایی برگزار شد و به دلیل اینکه یکی از ورودی های سهمیه های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو بود تعداد شرکت کننده ها زیاد بود و می توانم بگویم در ادوار ورزشی ام این دومین مسابقاتی بود که در این سطح برگزار می شد.

وی ادامه داد: در رقابت های جهانی مکزیک در مکان دوم ایستادم و خوشبختانه در این مسابقات علاوه بر اینکه رکورد آسیایی خودم را یک کیلوگرم ارتقا دادم توانستم با کسب مدال طلا و عنوان قهرمانی نسبت به مکزیک در جایگاه بهتری قرار بگیرم و از عملکردم در نورسلطان راضی هستم.

دارنده مدال طلا جهان درباره حریفان خود عنوان کرد: در مسابقات آسیایی ژاپن و پاراآسیایی جاکارتا وزنه برداری از امارات حریف من بود اما در این رقابت ها این ورزشکار غایب بود و حریفانی از چین و کوبا حضور داشتند که بعد از من در مکان های دوم و سوم ایستادند.

ملی پوش پارا وزنه برداری در پایان گفت: هدف اصلی من کسب مدال طلا در مسابقات پیش رو است و بعد از آن برای رکورد شکنی برنامه ریزی می کنم. اکنون باید برای رقابت های امارات آماده شوم تا بتوانم سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ را بدست آورم و در توکیو با کسب خوش رنگ ترین مدال برای کشورم افتخار آفرینی کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *