سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان:

از عملکرد ملی پوشان رضایت دارم / مسابقات لیگ برتر باعث افزایش پویایی و آمادگی ورزشکاران شد

رضایی گفت: برگزاری مسابقات لیگ برتر به افزایش آمادگی جسمانی ملی پوشان کمک زیادی کرد.

هادی رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: ملی پوشان در این اردو از آمادگی جسمانی خوبی برخوردار بودند و من از عملکرد آنها رضایت داشتم. پیش از آغاز سال جدید اردوهای تیم ملی برگزار شد و همچنین رقابت های لیگ برتر و حضور باشگاه ها کمک زیادی به افزایش آمادگی بازیکنان کرد و ما در این اردو زمان بیشتری را روی تمرینات هماهنگی و تاکتیک تیمی گذاشتیم.

وی حضور باشگاه ها در رقابت های لیگ را موثر دانست و ادامه داد: فعالیت باشگاه ها در لیگ باعث شکوفایی ورزش والیبال نشسته می شود و علاوه بر حفظ آمادگی ورزشکاران، راهی برای شناسایی استعدادها و پشتوانه سازی تیم ملی است.

رضایی عنوان کرد: حریفان تیم ملی تاکنون دیدارهای تدارکاتی را برگزار کردند. به همین منظور ما هم با حمایت کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون به دنبال برنامه ریزی برگزاری دیدار تدارکاتی برای تیم ملی با تیم های دیگر کشورها هستیم تا با آمادگی کامل در مسابقات پارالمپیک توکیو حاضر شویم.

وی بیان کرد: در فاصله بین اردوها نیز با ملی پوشان در ارتباط هستیم و به آنها برنامه بدنسازی و تمرینات توپی داده می شود تا آمادگی نسبی خود را تا آغاز اردوی بعد حفظ کنند.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: از حمایت هیئت های استانی و باشگاه های ورزشی که در سال گذشته با حضور در مسابقات لیگ باعث پویایی و آمادگی ورزشکاران والیبال نشسته شدند تشکر و قدردانی می کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *