سرمربی تیم ملی قایقرانی جانبازان و معلولین:

از پیشرفت ملی پوشان رضایت دارم/ رقابت های قهرمانی جهان مرداد ماه در پرتغال برگزار می شود

مسعود مهدوی نیا، سرمربی تیم ملی قایقرانی جانبازان و معلولین در حاشیه برگزاری تمرینات تیم ملی گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

وی ضمن ابراز رضایت از روند پیشرفت ملی پوشان گفت: تمرینات با حمایت فدراسیون قایقرانی در حال برگزاری است واگر شرایط فراهم شود، مرداد ماه امسال در رقابت های قهرمانی جهان به میزبانی پرتغال و مهر ماه در رقابت های قهرمانی آسیا به میزبانی ازبسکتان حضور خواهیم یافت.

مهدوی نیا افزود: در این اردو شهلا بهروزی راد، رویا سلطانی، اسلام جاهدی، نادر عیوضی و اکبر طهماسبی حضور دارند که با حمایت فدراسیون قایقرانی درحال تمرین هستند و در کنار آنها مسعود قیصر و محسن ضربتی نیز تمرین می کنند. ضمن اینکه در طول هفته چند ورزشکار از هیات تهران نیز به صورت مجزا تمرین دارند و در تلاش هستند به تیم ملی راه پیدا کنند.

وی در همین زمینه خاطر نشان کرد: در نظر داریم رقابت های قهرمانی کشور را اواخر شهریور ماه برگزار کنیم و این مسابقات فرصت خوبی است که ورزشکارانی که در استان ها به صورت پراکنده مشغول به تمرین هستند و نیز ورزشکاران تهرانی، در شرایطی یکسان مسابقه دهند و بتوانیم بهترین ها را به اردوی تیم ملی دعوت کنیم.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: به نسبت سالهای قبل ورزشکاران بیشتری به این رشته روی آورده اند و البته باید درنظر داشت که شرایط تمرین برای قایقرانی خاص و در همه ی استان ها فراهم نیست. با این حال در حال حاضر ۶ ورزشکار در استان های مختلف به صورت غیر متمرکز در حال تمرین هستند و آنها را زیر نظر داریم.

اردوی تیم ملی قایقرانی تا یازدهم خرداد ماه در محل دریاچه مصنوعی مجموعه ورزشی آزادی تهران در جریان است.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *