پس از نشست هادی رضایی با رئیس سازمان جهانی پارا والیبال؛

اسامی نهایی شش تیم حاضر در اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته اعلام شد

هادی رضایی در جریان نشست روز گذشته با رئیس سازمان جهانی پارا والیبال، از قطعی شدن حضور تیم های حاضر در اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته خبر داد.

وی با اعلام این خبر به روابط عمومی فدراسیون گفت: در جریان رقابت های والیبال نشسته قهرمانی اروپا که به میزبانی کرواسی در حال برگزاری است، نشستی با بری کوزنر، رئیس سازمان جهانی پارا والیبال، پیرامون برگزاری اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته داشتم و در این نشست اسامی نهایی شش تیم حاضر در این رقابت ها مشخص شد.

سرمربی تیم ملی در ادامه افزود: درخواست های زیادی برای حضور در اولین دوره لیگ جهانی وجود داشت که اگر با همه ی آنها موافقت می شد قطعا بیشتر از شش تیم در مسابقات داشتیم اما با توجه به نظر هیات مدیره سازمان جهانی پاراوالیبال و نیز برگزاری این مسابقات به صورت منظم، مقرر شد با همان شش تیم اولین دوره مسابقات را برگزار کنیم و دو تیم نیز به صورت رزرو مشخص شوند که در صورت بروز مشکل، جایگزین شوند.

رضایی خاطر نشان کرد: بر این اساس تیم های ایران، روسیه، برزیل، آلمان، آمریکا و اوکراین به عنوان شش تیم اصلی و تیم هلند که میزبان مسابقات جهانی نیز هست به عنوان رزرو اول و تیم ژاپن، میزبان بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ به عنوان رزرو دوم مشخص شدند.

وی در پایان گفت: من به عنوان نماینده سازمان جهانی بر روند آمادگی تبریز، میزبان مسابقات لیگ جهانی، نظارت داشتم و گزارشی از شرایط اسکان و اقامت و محل برگزاری مسابقات به رئیس سازمان جهانی ارائه شد و خوشبختانه شرایط برای برگزاری این مسابقات فراهم است و از این پس اقدامات مربوط به روادید تیم ها آغاز می شود و امیدوارم بتوانیم میزبان خوبی برای این مسابقات باشیم و البته ایرانیان همیشه ثابت کرده اند که میزبانان خوبی هستند.

رقابت های اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته از ۲۹ فروردین تا ۵ اردیبهشت سال آینده به میزبانی شهر تبریز برگزار خواهد شد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *