رئیس فدراسیون؛

اسبقیان: دفاع مقدس قطعه زرینی از افتخارات کشور است/ فرصت خدمتگزاری به جامعه جانبازان را داریم

رئیس فدراسیون گفت: هشت سال دفاع مقدس قطعه زرینی بر افتخارات ایران اسلامی است که با رشادت غیور مردان کشورمان رقم خورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، اسبقیان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در سخنان امروز خود فرمودند دفاع مقدس تابلویی عظیم و درخشان در پیش روی ملت ایران است. جنگ پدیده‌ای سهمگین و خشن است اما با وجود همه مشکلات و ضایعات آن، دفاع مقدس برای ملت ایران برکات، بشارت‌ها، پیشرفت‌ها و طراوت‌هایی به ارمغان آورد.

وی افزود: این ایام را گرامی می دارم و سلامتی همه عزیزان جانباز و یادگاران جنگ را از درگاه خداوند متعال خواهانم. نائل شدن به مقام جانبازی و ایثارگری توفیق می خواهد. این مقام حضرت ابوالفضل العباس(ع) است که رسیدن به این جایگاه افتخار بزرگی است که در هشت سال دفاع مقدس خیلی از هموطنان ما به این افتخار رسیدند. خداوند بزرگ را شاکرم که در فدراسیونی فعالیت می کنم که مزین به نام افرادی است که یادگار هشت سال دفاع مقدس هستند. خوشبختانه همه ما فرصت خدمتگزاری به این جامعه ارزشمند را داریم.

رئیس فدراسیون ادامه داد: هشت سال دفاع مقدس قطعه زرینی بر افتخارات ایران اسلامی است. افتخاری که با مقابله برابر ابر قدرت های غرب و بعضا شرقی ها که پیشرفته ترین تکنولوژی جنگی را داشتند با علاقه به شهادت و رشادت غیور مردان این سرزمین رقم خورد.

اسبقیان اظهار داشت: این جنگ فرصت های زیادی را برای کشورمان داشت. اگر موضوع آسیب شناسی جنگ را مورد بررسی قرار دهیم می بینیم که بحمدالله امروز پیشرفت های زیادی در بخش های مختلف داشتیم و امروز فرماندهان ما با اقتدار صحبت می کنند که این ره آورد هشت سال دفاع مقدس است.

رئیس فدراسیون در پایان با اشاره به این سخن مقام معظم رهبری( مدظله العالی) که فرمودند رهبری و فرماندهی امام خمینی(ره) از آغاز تا پایان دفاع مقدس بسیار حساس و شگفت‌انگیز است، گفت: امام خمینی (ره) درباره دفاع مقدس فرمودند ما در جنگ دوستان و دشمنان انقلاب را شناختیم و موفق شدیم مظلومیت ملت ایران و ستم متجاوزان را اثبات کنیم. صدای اسلام خواهی در جهان از جنگ هشت ساله ایران است و ما شعارهایمان را در عمل محک زدیم و توانستیم انقلاب اسلامی را به جهان اثبات کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *