در پایان مسابقات بین‌المللی؛

اسبقیان: شاهد نمایش اراده اسکی‌بازان جانباز و معلول بودیم

رئیس فدراسیون گفت: اراده ورزشکاران جانباز و معلول قابل تحسین است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون، اسبقیان در روز پایانی رقابت‌های بین‌المللی اسکی جانبازان و معلولین ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، بیان کرد: خداوند را شاکرم که امروز این فرصت نصیبم شد که در جمع قهرمانان و افتخارآفرینان ارزشمند اسکی باشم.

وی ادامه داد: از ساوه‌شمشکی رئیس انجمن اسکی جانبازان و معلولین تشکر می کنم. او حق بزرگی بر اسکی کشور دارد، در طول سال‌های خدمتم شاهد زحماتش برای توسعه این رشته بودم.

اسبقیان افزود: امروز هنرنمایی افتخارآفرینان اسکی و نمایش اراده‌ها را شاهد بودیم. امروز یکی از بهترین روزهای سال‌های فعالیتم در جامعه ورزش بود.

وی تصریح کرد: اراده اسکی‌بازان ما قابل تحسین است. به این قهرمانان تبریک می گویم. ورزشکاران ما، انسان‌های قدرتمندی هستند چرا که با وجود معلولیت، عملکرد خوبی در ورزش دارند و به طور حتم از افتخار آفرینان کشورمان در مسابقات جهانی خواهند بود.

رئیس فدراسیون در پایان ضمن قدردانی از حمایت‌های دکتر سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و نیز خسروی‌وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک، گفت: از نظریان رئیس فدراسیون اسکی، مهندس کمالی بخشدار جاده چالوس، پیشکسوتان، مربیان و ورزشکاران برای حضور در این مسابقات تشکر می‌کنم و برای همه آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *