رئیس کمیته پارابولینگ و بیلیارد:

استقبال خوبی از کارگاه آموزشی صورت گرفت/ به دنبال برگزاری دوره های متعدد آموزشی هستیم

شمشکی گفت: کارگاه آموزشی پارابولینگ و بیلیارد با حضور ۴۲ ورزشکار برگزار شد.

عیسی ساوه شمشکی رئیس کمیته پارابولینگ و بیلیارد در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: اولین کارگاه آموزشی بولینگ و بیلیارد افراد دارای معلولیت روز جمعه صبح ۳۱ خرداد ماه با حضور ۴۲ ورزشکار ( ۶ خانم و ۳۶ آقا) از استان های تهران، البرز، زنجان، همدان، خراسان، فارس، لرستان و اصفهان در پایگاه قهرمانی فدراسیون بیلیارد برگزار شد.

وی ادامه داد: در این کارگاه شاهد استقبال خوبی از سوی ورزشکاران بودیم و همین امر باعث شد تا به دنبال برگزاری دوره ای بیشتری در این زمینه باشیم تا این رشته ورزشی در جامعه افراد دارای معلولیت هم گسترش و توسعه پیدا کند و با تشکیل تیم ملی ایران در پارابیلیارد شاهد موفقیت کشورمان در مسابقات مختلف باشیم.

شمشکی افزود: در این دوره ابتدا از ساعت ۹ صبح قوانین و آشنایی با وسایل بیلیارد به ورزشکاران آموزش داده شد و پس از آن نفرات حاضر در کلاس مواردی که به صورت تئوری آموزش دیده بودند را توانستند در بخش عملی پیاده کنند.

رئیس کمیته پارابولینگ و بیلیارد گفت: جلسه ای را با مسئولان فدراسیون بیلیارد درباره ارزیابی این کارگاه برگزار می کنیم تا برای تشکیل دوره های بعدی برنامه ریزی لازم را انجام دهیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *