سرمربی تیم والیبال نشسته فولاد مبارکه سپاهان؛

اشتری: با حفظ تمرکز و نظم تیمی قهرمان شدیم/ در سالن فدراسیون هیجان بازی ها بیشتر بود

سرمربی تیم والیبال نشسته فولاد مبارکه سپاهان عملکرد بازیکنان خود را رضایت بخش دانست.

صدیقه اشتری پس از کسب قهرمانی تیمش در لیگ برتر بانوان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی سالن های ورزشی، آغاز رقابت ها میزان آمادگی تیم ها و ورزشکاران کم بود اما رفته رفته با برگزاری مسابقات و انجام تمرینات سطح رقابت ها ارتقا پیدا کرد.

وی ادامه داد: در بازی فینال دیدار سختی برابر ذوب آهن داشتیم و در ست اول و دوم، برخی از اشتباهات داوران روی عملکرد بازیکنانم تاثیر گذاشت و نتیجه را به حریف واگذار کردیم اما خوشبختانه با حفظ تمرکز و نظم تیمی در نهایت عنوان قهرمانی را بدست آوریم.

اشتری افزود: سال پنجمی است که همراه تیم سپاهان هستم و خوشبختانه در این مدت تیم از مدعیان قهرمانی و در جمع تیم های برتر لیگ بوده است که این برای من باعث افتخار است.

وی عنوان کرد: مهری فلاحی، زینب ملکی، بتول خلیل زاده، فاطمه جهانی و زهرا عبدی پنج ملی پوشی هستند که در تیم حضور دارند. امیدوارم در آینده با حمایت و برنامه ریزی فدراسیون باز هم شاهد حضور قهرمانان این رشته درتیم ملی و موفقیت شان در رویدادهای بین المللی باشیم.

سرمربی تیم والیبال نشسته فولاد مبارکه، در پایان از مدیرعامل و باشگاه سپاهان برای حمایت هایی که از تیم بانوان داشتند تشکر کرد و گفت: از مسئولین فدراسیون، سازمان لیگ و انجمن برای برپایی این مسابقات و نیز میزبانی خوبی که در سالن فدراسیون شاهد بودیم تشکر می کنم و امیدوارم در سال های بعد هم رقابت ها در همین سالن برگزار شود چرا که هیجان بیشتری در بین تیم ها شاهد بودیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *