نایب رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر خبر داد:

اعزام تیم ملی بانوان به مسابقات انتخابی بازی های پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸

مریم دهستانی، نایب رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر از اعزام تیم ملی بانوان به مسابقات انتخابی جاکارتا و برگزاری اولین اردوی تیم ملی برای این رقابت ها خبر داد.

وی با اعلام این خبر به روابط عمومی فدراسیون گفت: تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان کشورمان برای حضور در بازی های پاراآسیایی جاکارتا می بایست کسب سهمیه کند و رقابت هایی انتخابی به همین منظور در تایلند برگزار می شود.

دهستانی افزود: در مسابقات انتخابی جاکارتا تاکنون تیم هایی نظیر تایلند، کره، هند، افغانستان، نپال و اروگوئه اعلام حضور کرده اند و ۴ تیم می توانند مجوز بازی های پاراآسیایی جاکارتا را بدست آوردند.

نایب رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر خاطر نشان کرد: به همین منظور اردوهای آمادگی برای تیم ملی بانوان در نظر گرفته شده که اولین مرحله ی آن از ۴ دی ماه در محل کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولین برگزار می شود.

فاطمه کشمیری، مهسا سعادت، فتانه پورآت(خراسانرضوی)، ندا فراستی، سمیه کهزادپور، ناهید کرمی(فارس)، مهدیه خاکباز، رقیه سلطانی(یزد)، زهرا حبیبی، مهری باقرپور(اردبیل)، سحر حیدری، لیلا ملکی، جده تاره، لیلا عباسی، رقیه امیری، ثریا نوری(زنجان)، ۱۶ ملی پوش دعوت شده به این اردو هستند که از فردا، یکشنبه، ۳ دی ماه وارد کمپ تیم های ملی خواهند شد.

تمرینات این اردو زیر نظر آذر همایون پور، سرمربی تیم ملی و سولماز دهقان، مربی تیم ملی برگزار می شود و سرپرستی این اردو که از ۴ تا ۱۳ دی ماه برپاست بر عهده ی معصومه شجاعی است.

تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان کشورمان ۱۱ اسفند ماه برای حضور در مسابقات انتخابی جاکارتا عازم تایلند خواهد شد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *