رئیس انجمن دوچرخه سواری جانبازان و معلولین خبر داد:

اعزام تیم ملی به مسابقات قهرمانی پاراآسیایی ۲۰۱۸ پیست – مالزی

فرهاد عصفوری، رئیس انجمن دوچرخه سواری جانبازان و معلولین از برگزاری اولین اردوی آمادگی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی پاراآسیایی پیست در مالزی خبر داد.

وی با اعلام این خبر گفت: مسابقات قهرمانی پارا آسیایی از ۲۶ بهمن ماه به میزبانی مالزی آغاز می شود و ایران نیز با سه نماینده خود در آن حضور می یابد.

عصفوری گفت: به همین منظور اولین اردوی تیم ملی از ۲ تا ۲۰ دی ماه به میزبانی اهواز برگزار می شود و پس از آن یک مرحله دیگر نیز اردو داریم که متصل به اعزام نیز هست.

رئیس انجمن دوچرخه سواری پیرامون این رقابت ها خاطر نشان کرد: سه ملی پوش تیم دوچرخه سواری در رقابت های بخش انفرادی و تیمی شرکت می کنند و با توجه به اینکه حضور در رقابت های برون مرزی از امتیاز برخورداراست، نتایج کسب شده برای ملی پوشان در رویدادهای پیش رو تاثیر گذار است.

وی افزود: نمایندگان ما در مسابقات بخش انفرادی در دو قسمت یک کیلومتر انفرادی و تعقیبی (۴ کیلومتر) شرکت می کنند و در بخش تیمی نیز در ماده تیم اسپرینت حضور خواهند یافت.

بهرام سلیمانی (فارس)، علیرضا قاسمی (تهران)، مهدی محمدی (زنجان)، سه ملی پوش دعوت شده به این اردو هستند که از اول دی ماه وارد اهواز می شوند و تمرینات خود را زیر نظر علیرضا مکنوندی، مربی تیم ملی، انجام می دهند.

سرپرستی این اردو که از ۲ تا ۲۰ دی ماه برپاست نیز بر عهده ی فرهاد عصفوری است.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *