امیری: اعلام پاداش ها نشان داد تلاش های ورزشکاران دیده می شود

ملی پوش دوومیدانی جانبازان و معلولین گفت: از شنیدن اعلام پاداش ها خوشحال شدم چرا که نشان داد تلاش های ورزشکاران دیده می شود.

حامد امیری ملی پوش دوومیدانی جانبازان و معلولین در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بیان کرد: اعلام پاداش ها پیش از برگزاری مسابقات المپیک و پارالمپیک باعث افزایش روحیه و انگیزه ملی پوشان می شود چرا که نشان می دهد تلاش های ورزشکاران دیده شده است.

وی ادامه داد: یکسان شدن پاداش ما با ورزشکاران المپیکی بسیار حرکت خوبی است چرا که در پارالمپیک هم مانند المپیک کسب مدال کار سخت و ارزشمندی است و یکسان شدن پاداش ها دلگرمی برای ورزشکاران پارالمپیکی است.

دارنده مدال طلای مسابقات جهانی افزود: در حال حاضر مسئولین کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون حمایت خوبی از تیم های ملی و ملی پوشان اعزامی به پارالمپیک دارند و برگزاری اردو در جزیره کیش به دلیل همسان سازی آب و هوا با توکیو نشان می دهد تا چه اندازه برای کسب موفقیت در پارالمپیک برنامه ریزی دقیق صورت گرفته است.

ملی پوش دوومیدانی جانبازان و معلولین در پایان گفت: از مسئولان وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون برای حمایت هایی که از تیم های ملی در رشته های مختلف دارند تشکر می کنم و امیدوارم که در پارالمپیک توکیو شاهد موفقیت کاروان ورزشی ایران و به اهتزاز در آمدن پرچم کشورمان باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *