سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر:

افتخار سربازی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را داشتم / یاد و نام سردار تا همیشه در دل های ما زنده است

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر گفت: سپهبد شهید سلیمانی نماد مردانگی، ایثار، شجاعت و رشادت بودند و تا همیشه یاد او در دل و ذهن مردم ایران و جهان اسلام زنده است.

مسعود فلاح سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: افتخار داشتم در زمان خدمتم، سرباز سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بودم و از ایشان درس های زیادی گرفتم. سردار معنای کامل انسانیت بودند. ایشان برای عزتمندی اسلام در دنیا تلاش کردند و از جان خود گذشتند.

وی ادامه داد: سپهبد شهید سلیمانی نماد مردانگی، ایثار، شجاعت و رشادت بودند و تا همیشه یاد او در دل و ذهن مردم ایران و جهان اسلام زنده است.

فلاح افزود: سردار مطیع امر رهبر معظم انقلاب بودند و در کارهایشان خلوص نیت داشتند. ما هم باید با سرمشق قرار دادن ایشان، مطیع امر مقام معظم رهبری باشیم و در تمام کارهایمان خلوص نیت داشته باشیم و برای رضای خداوند کار کنیم.

وی اظهار داشت: ورزشکاران ما با ذکر نام سردار سلیمانی در مسابقات حاضر می شوند و مدال هایشان را به پاس قدردانی از زحمات ایشان و شهدا، به سردار تقدیم می کنند تا دین خود را به آنها ادا کنند و نشان دهند زحمات سردار و همرزمایشان برای مردم با ارزش است.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: سردار سلیمانی برای تمام مردم الگو هستند. ما هم باید مثل ایشان زندگی کنیم و با رفتار مناسب تلاش نماییم تا بتوانیم یک انسان کامل باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *