رئیس انجمن شنا جانبازان و معلولین:

اقبالی: کسب مدال های ایزدیار بهترین اتفاق ورزشی شنای ۹۷ بود/ در سال جدید به دنبال ارتقا کمی شناگران جانباز و معلول هستیم

رئیس انجمن شنا جانبازان و معلولین گفت: کسب مدال های بازی های پاراآسیایی توسط شاهین ایزدیار از بهترین لحظه های ورزشی سال گذشته بود.

محمدحسین اقبالی، رئیس انجمن شنا در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون درباره بهترین لحظه ورزشی سال ۹۷ بیان کرد: کسب مدال های طلا و نقره بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا توسط شاهین ایزدیار از بهترین لحظه های ورزشی سال گذشته بود چرا که شاهین همانند نهالی بود که در بازی های پاراآسیایی به ثمر نشست.

وی ادامه داد: در سال گذشته شنا جانبازان و معلولین روند رو به رشدی را طی کرد و با برنامه ریزی مناسب و فراهم کردن شرایط برای حضور رده جوانان در مسابقات قهرمانی کشور و لیگ توانستیم یکی از اهداف اصلی که جذب جوانان در رشته شنا بود را اجرایی کنیم.

اقبالی افزود: علاوه بر نتایج خوبی که در مسابقات مختلف کسب شد، در بازی های پاراآسیایی جاکارتا نیز شاهین ایزدیار توانست با کسب ۶ مدال طلا و یک نقره عملکرد فوق العاده را رقم بزند. البته دیگر ملی پوشان ما در همین بازی ها به دلیل ادغام کلاس های یک تا چهار نتوانستند مدالی را کسب کنند اما رنکینگ های خیلی خوبی را بدست آوردند.

وی درباره برنامه سال جدید این انجمن گفت: در نیمه ابتدایی سال جدید باید سهمیه حضور در مسابقات جهانی و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کنیم و ملی پوشان ما باید در رقابت هایی که تحت نظر IPC برگزار می شود شرکت کنند تا با ثبت رکورد مناسب سهمیه حضور در پارالمپیک را بدست آوریم.

رئیس انجمن شنا جانبازان و معلولین عنوان کرد: در سال جدید رویدادهای مختلفی در پیش داریم. در خردادماه در رقابت هایی که تحت نظر IPC در برلین برگزار می شود با حمایت کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون شرکت خواهیم کرد. همچنین پس از لغو میزبانی کشور مالزی برای رقابت های جهانی، منتظر هستیم تا کشور میزبان مشخص شود تا در مسابقات جهانی هم شرکت کنیم و با ثبت رکورد و ارتقا رنکینگ ملی پوشان سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را بدست آوریم.

اقبالی درباره هدف انجمن در سال جدید بیان کرد: در سال ۹۸ به دنبال ارتقا کمیت شنا جانبازان و معلولین هستیم و همچنین در نظر داریم تا در سال جدید تعداد ملی پوشان شنا را افزایش دهیم و استعدادهای بیشتری را جذب کنیم و با تشکیل اردو و حضور در مسابقات مختلف سطح آمادگی ملی پوشان را بالا ببریم و همچنین با برگزاری دوره های آموزشی برای داوران و مربیان آنها را با آخرین تغییرات قوانین جهانی آشنا کنیم.

وی درباره عید نوروز عنوان کرد: تعطیلات عید فرصت مناسبی است تا بتوانیم به دیدن بزرگترها برویم و با افراد فامیل دیداری داشته باشیم.

رئیس انجمن شنا جانبازان و معلولین در پایان گفت: سال جدید را به مردم کشورم و خانواده ورزش جانبازان و معلولین تبریک می گویم و امیدوارم که در سال ۹۸ شاهد موفقیت تمام ملی پوشان در مسابقات مختلف باشیم و مانند سال گذشته ورزش جانبازان و معلولین افتخارات زیادی را در میادین جهانی و آسیایی بدست آورد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *