الهی‌نسب: قهرمانی رقابت‌های آسیا -اقیانوسیه را می خواهیم/نسبت به پارالمپیک ۲۰۲۰ خوشبین هستیم

به گزارش سایت فدراسیون جانبازان و معلولان، رقابتهای فوتبال هفت نفره آسیا-اقیانوسیه با حضور پنج تیم ایران، استرالیا، اردن، تایلند و کره جنوبی در جزیره کیش در حال برگزاری است.
الهی‌نسب در خصوص این مسابقات گفت: ایران نایب قهرمان پارالمپیک است و ما با توجه به شرایط میزبانی برای کسب عنوان قهرمانی تلاش می کنیم. البته توپ گرد است اما توان ما فراتر از تمام تیم های شرکت کننده است.
وی افزود: ما برای حضور در این رقابت ها از تمام توان خود استفاده نکرده ایم و به جوان ترها میدان داده ایم. مثلا دروازه بان ما که بهترین دروازه بان جهان است در این رقابت ها حضور ندارد. تلاش می کنیم تا در رقابت های قهرمان جهان در استرالیا پرقدرت ظاهر شویم.
رئیس انجمن فوتبال هفت نفره تصریح کرد: تیم اردن رشد خوبی داشته ضمن اینکه تایلند به خاطر برگزاری تورنمنت های متعدد، نسبت به قبل خیلی بهتر شده است. استرالیا هم برای صعود به قهرمانی جهان تلاش می کند و فکر می کنم روز پنجشنبه شاهد فینال این مسابقات بین ایران و استرالیا باشیم.
الهی نسب با انتقاد نسبت به چمن برگزاری ورزشگاه المپیک کیش گفت:احساس می کنم باید نگهداری و رسیدگی بیشتری به عمل می آمد تا وضعیت چمن بهتر از این می بود.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد رقابت های فوتبال هفت نفره بتواند به پارالمپیک بازگردد.
الهی نسب گفت:از آنجایی که خود ژاپن میزبان بازی هاست و برای برگزاری این رشته اشتیاق دارد امیدوار به حضور فوتبال هفت نفره در توکیو هستم.
print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *