رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین؛

اله کرمی: آرامش تیم ملی پیش نیاز پارالمپیک است/ برگزاری مسابقات قهرمانی کشور جوانان با هدف شناسایی استعدادها

رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین بر اهمیت اصل آرامش روانی در این رشته و اولویت تیم ملی اعزامی به رقابت های پارالمپیک توکیو تأکید کرد.

رقیه اله کرمی، در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون عنوان کرد: ملی پوشان اعزامی به توکیو بیش از ده ماه، از اردوهای آمادگی و فضای رسمی تمرینات به دور بودند. گرچه با تمرینات خشک و غیرمتمرکز تحت نظارت از راه دور کادر فنی قرار داشتند اما در دو اردویی که برگزار شد تمام تلاش ما برای آماده سازی روانی و ریکاوری بازیکنان بود، چراکه در تیراندازی و رقابتی مانند پارالمپیک این یک پیش نیاز است.

وی افزود: به لطف خداوند با تلاش پاراتیراندازان و مربیان، شرایط خوبی بر تیم حاکم است. تا پایان سال یک اردوی دیگر داریم. اردوی فعلی چهارم اسفند ماه به پایان می رسد و بعدی نیز اگر حضور ما در جام جهانی العین امارات، اواخر سال ۹۹، قطعی شود، متصل به اعزام است. این مسابقات از نظر تدارکاتی بسیار کمک کننده خواهد بود. امیدواریم که تا پیش از پارالمپیک حتما در یک رقابت برون مرزی شرکت کنیم.

اله کرمی با اشاره به برگزاری سه دوره رقابت های انتخابی ادامه داد: ما در مسیر توکیو از رقابت های پاراآسیایی هم غافل نیستیم و با وجود محدودیت های کرونا، این مسابقات را برگزار کردیم که شرکت کنندگان آن، ورزشکاران برگزیده مسابقات آزاد سال ۹۸ بودند و برترین های این سه مرحله را نیز به اردوهای کوتاه مدت فرا می خوانیم تا پشتوانه ای برای تیم ملی اصلی و اعزام آسیایی ۲۰۲۲ چین داشته باشیم.

رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین در پایان خاطرنشان کرد: در صورت مساعد بودن شرایط و با صدور مجوز از سوی ستاد مبارزه با کرونا، رقابت های قهرمانی کشوری جوانان را نیز با هدف شناسایی استعدادها تا پایان سال برگزار خواهیم کرد و ورزشکاران جوانی که رکوردها و عملکرد خوبی داشته باشند در آینده به اردوها دعوت می شوند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *