دبیر کل کمیته ملی پارالمپیک ایران اعلام کرد:

امضای تفاهم نامه با کمیته ملی پارالمپیک مجارستان با محوریت تبادلات آموزشی و ورزشی

مسعود اشرفی، دبیر کل کمیته ملی پارالمپیک ایران از امضای تفاهم نامه همکاری مشترک با کمیته ملی پارالمپیک مجارستان خبر داد.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون در این خصوص گفت: با امضای این تفاهم نامه، دو طرف در خصوص زمینه های ورزشی، آموزشی، پژوهشی و سایر موارد از ظرفیت های موجود در دو کشور استفاده خواهند کرد.

اشرفی افزود: این ظرفیت به مرور تبدیل به برنامه هایی خواهد شد که نتیجه ی آن تبادل تیم های ورزشی، تبادلات آموزشی در رشته هایی که کشورها در آن موفق تر عمل کرده اند خواهد بود.

دبیر کل کمیته ملی پارالمپیک ایران خاطر نشان کرد: در جریان سفری که رئیس کمیته ملی پارالمپیک کشورمان به مجارستان داشت، مقرر شد تا زمینه های مشترک همکاری در قالب یک تفاهم نامه تدوین و بر مبنای آن اقدامات آتی صورت گیرد که در سال جاری شاهد اجرایی شدن چند مورد از آن خواهیم بود که محض محقق شدن در خصوص جزئیات آن اطلاع رسانی می شود.

وی در پایان گفت: در مجموع این تفاهم نامه برمبنای تبادلات ورزشی و تبادلات آموزشی خواهد بود که در خصوص آموزش می توان به  مباحث داوری، مربی گری، کلاس بندی ، مسائل پزشکی، علوم تغذیه و علوم ورزشی و پیرامون تبادلات ورزشی هم به برگزاری اردوهای مشترک یا شرکت در مسابقاتی که در دو کشور ایران و مجارستان برگزار می شود، اشاره کرد.

تفاهم نامه مشترک همکاری میان کمیته ملی پارالمپیک ایران و مجارستان عصر امروز با حضور مسئولین هر دو کمیته، توسط محمود خسروی وفا و لاسلو زابو به امضا رسید.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *