سرمربی تیم ملی والیبال نشسته روسیه:

امیدوارم در پارالمپیک در مرحله فینال برابر تیم ملی ایران بازی کنیم

اوسیانیکوف گفت: امیدوارم با صعود به مرحله فینال پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ بتوانیم برابر تیم ملی والیبال نشسته ایران در این مرحله بازی کنیم.

الکساندر اوسیانیکوف سرمربی تیم ملی والیبال نشسته روسیه در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: ما تا پیش از شیوع بیماری کرونا، به خوبی تمرینات و اردوهایمان را برگزار کردیم اما با آغاز شیوع کووید ۱۹، به دلیل حفظ سلامتی ورزشکاران با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و به صورت قرنطینه اردوها را ادامه دادیم که خوشبختانه با انجام واکسیناسیون توانستیم مانند گذشته اردوها را آغاز کنیم و اکنون با برگزاری اردوی مشترک و همچنین انجام دیدارهای تدارکاتی شناخت خوبی از سطح آمادگی بازیکنانم، تیم ملی ایران و دیگر تیم ها پیدا کردیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه هنوز گروه بندی والیبال نشسته در رقابت های پارالمپیک توکیو مشخص نشده است، نمی توانیم برنامه ریزی لازم را انجام دهیم و هنوز حریفانمان در مرحله مقدماتی بازی ها تعیین نشده و ما منتظر گروه بندی رقابت ها هستیم.

اوسیانیکوف افزود: با تمریناتی که پشت سر گذاشتیم بازیکنان را برای تمام بازی های پارالمپیک توکیو آماده کردیم و تلاش می کنیم بهترین نتیجه را در این رویداد بزرگ بدست آوریم. آرزو داریم که بتوانیم با راهیابی به مرحله فینال رقابت های پارالمپیک برابر تیم ملی والیبال نشسته ایران در این مرحله بازی کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته روسیه در پایان گفت: در این مدت شاهد میزبانی خیلی خوبی از سوی فدراسیون و تیم ملی ایران بودیم که از این جهت تشکر و قدردانی می کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *