مربی تیم ملی تنیس روی میز بانوان:

امیدواریم مجوز حضور در رقابت های میکس جارکارتا را دریافت کنیم/ برای آمادگی روانی بانوان ملی پوشان اعزامی اهمیت خاصی قائلیم

 

زهرا میربابایی، مربی تیم ملی تنیس روی میز بانوان، در پایان نخستین مرحله اردوی آمادگی ملی پوشان، به روابط عمومی فدراسیون گفت: در این اردو علاوه بر دو ملی پوش اعزامی به رقابت های پاراآسیایی جاکارتا، از پنج ورزشکار هوش میانه (ID) نیز دعوت کردیم.

میربابایی افزود: نهایتا بعد برگزاری مسابقات انتخابی دو ورزشکار ID انتخاب شدند و برای ادامه ی تمرینات در اردو باقی ماندند.

وی با اشاره به حضور ورزشکاران هوش میانه در اردوی رقابت های پاراآسیایی تصریح کرد: ورزشکاران انتخاب شده، خود را برای رقابت های تنیس روی میز ID در سال آینده آماده می کنند و تمرینات جداگانه ای به آنها داده می شود.

وی در خصوص وضعیت دو ملی پوش اعزامی به رقابت های پاراآسیایی تاکید کرد: در این اردو با برگزاری روزانه دو نوبت تمرین، تلاش کردیم ضمن تمرکز بر مسائل تکنیکی و تاکتیکی به مباحث روانشناسی توجه داشته باشیم و به دلیل اهمیتی که برای این آموزش ها قائل هستیم، در اردوی بعد نیز درخواست روانشناس کرده ایم.

مربی تیم ملی تنیس روی میز بانوان ادامه داد: در این مرحله، مجید احتشام زاده اسطوره از پیشکسوتان و قهرمانان تنیس روی میز نیز از اردو و تمرینات ملی پوشان بازدید کرد و به آنها برای تمرینات و آمادگی جاکارتا انگیزه و دلگرمی خاصی داد.

زهرا میربابایی در پایان خاطر نشان کرد: در فاصله بین اردوها، تمرینات فشرده ای را برای ملی پوشان اعزامی به جاکارتا در نظر گرفته ایم و امیدواریم بتوانیم علاوه بر رقابت های انفرادی، مجوز حضور در مسابقات میکس را نیز دریافت کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *