با حضور ریاست فدراسیون برگزار شد:

انتخابات هیات ورزش های جانبازان و معلولین کرمان/ نخعی برای سومین دوره متوالی، در سمت رییس ابقا شد

 

انتخابات هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان کرمان، روز گذشته، با حضور رییس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضای مجمع برگزار و مهدی نخعی با کسب اکثریت آرا، برای سومین دوره متوالی، به عنوان رئیس این هیات انتخاب شد.

 دکتر علی صمیمی، رییس فدراسیون ورزش­های جانبازان و معلولین با ابراز خرسندی از برگزاری شایسته این مجمع، گفت: خوشبختانه شاهد برگزاری یک مجمع بسیار خوب بودیم و از همه­ی دست اندرکاران برگزاری تشکر و قدردانی می کنم. این جلسه نشان از انسجام، نظم، رفاقت و همدلی خوبی در مجموعه ی ورزش جانبازان و معلولین استان بود، و از نوع نگرش مدیرکل ورزش و جوانان هم مشخص بود، نگاه ویژه­ای به ورزش معلولان و جانبازان دارد و بدین گونه توانسته این رفاقت را بسیار عالی ایجاد کند.

دکتر صمیمی افزود: مهدی نخعی طی ۸ سالی که مسئولیت این هیات را به­عهده داشتند، موفقیت بسیار عالی به­دست آوردند، چرا که هم در گروه و تیپ استانی­ اول شدند و جدای از آن، در مجموعه­ی کل کشور، رشد بسیار عالی را به وجود آورده اند و این به وجود  نمی­آید مگر با کمک شما عزیزانی که در این مجمع هستید و دیگرانی که حضور ندارند ولی در کنار شما تلاش می­کنند و همچنین وجود قهرمانانی که هم افتخاری برای فدراسیون و هم برای کشور هستند.

وی ضمن تشکر از دکتر امیری خراسانی، مدیرکل ورزش و جوانان برای حمایت از ورزش کرمان، تصریح کرد: نگاه ویژه­ شما به ورزش، بخصوص در بخش معلولین باعث خوشحالی ما است و سپاسگزار حمایت ها و نگرش مثبت شما به ورزش جانبازان و معلولین کرمان هستیم.

دکتر امیری خراسانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان نیز با اشاره به اینکه فدراسیون جانبازان و معلولین برای خودش یک وزارت به تمام معناست و بودن در کنار این فدراسیون برای همه ما افتخار است گفت: در بخش ورزش جانبازان و معلولین کرمان، قهرمانان سرافراز ما در رأس آنها زهرا نعمتی، پیمان نصیری و بسیاری دیگر، نقش موثری در معرفی این استان در سطح بین­المللی و جهانی داشته­اند و باعث کسب افتخار برای این استان و کشور شده اند.

امیری خراسانی با ابراز خرسندی از عملکرد هیات جانبازان و معلولین یادآور شد: اعضای این هیات، دلسوزانه و عاشقانه برای مجموعه کار کرده­اند که نتیجه­ی آن وفاق و همدلی در این مجموعه است.

مهدی نخعی، رییس هیات نیز با تشکر از همه­ی اعضا که مجددا به وی رای اعتماد دادند، گفت: استان کرمان امسال درکاروان ایران اعزامی به بازی­های پاراآسیایی جاکارتا ۱۰ نماینده داشت و امیدواریم با همت همه­ی دوستان و عزیزان، در بازی­های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو و پاراآسیایی ۲۰۲۲ چین، شاهد حضور نمایندگان بیشتری از استان کرمان باشیم.

 

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *