روتیتر اواخر مرداد ماه

اواخر مرداد ماه آخرین فرصت اعلام آمادگی تیم ها/ ارسال آیین نامه تدوین شده مسابقات باشگاهی

خضراله ترابی، رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته از برگزاری نشست تدوین آیین نامه رقابت های باشگاهی سال ۹۶ خبر داد.

وی با اعلام این خبر به روابط عمومی فدراسیون گفت: نشست تدوین آیین نامه رقابت های باشگاهی سال ۹۶ با حضور رئیس انجمن والیبال معلولین، مسئولین سازمان لیگ، مدیر تیم های ملی والیبال نشسته و نمایندگان تیم های باشگاهی برگزار و با توجه به نظرات و پیشنهادات ارائه شده، آیین نامه مسابقات اصلاح و تغییرات لازم اعمال شد.

ترابی افزود: این آیین نامه شامل مسابقات باشگاهی بانوان نیز می شود و به زودی برای هیات ها و باشگاهها ارسال می شود.

وی خاطر نشان کرد: بر اساس این آیین نامه، مسابقات باشگاهی سال ۹۶ در بخش آقایان در سه دسته ی برتر، یک و دو برگزار می شود و نحوه برگزاری مسابقات بانوان نیز پس از مشخص شدن حضور تیم ها اعلام می شود.

ترابی گفت: از کلیه ی باشگاهها و هیات ها دعوت می شود به منظور رونق هر چه بیشتر مسابقات لیگ که به دنبال آن بازیکنان جوان و مستعدی نیز به این رشته معرفی می شوند، مشارکت داشته باشند و با حمایت از تیم ها، موجبات برگزاری هرچه بهتر مسابقات این دوره را فراهم آورند.

رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته در ادامه اضافه کرد: تیم هایی که تمایل به شرکت در مسابقات باشگاهی امسال دارند تا اواخر مرداد ماه می بایست اعلام آمادگی خود را به سازمان لیگ ارسال نمایند وبر اساس برنامه ریزی انجام شده، مسابقات در نیمه ی دوم سال برگزار خواهد شد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *