سرمربی تیم ملی فوتبال قطع عضو اعلام کرد:

اولین اردوی انتخابی تیم ملی برای مسابقات جهانی مکزیک برگزار می شود

مهدی غفاری، سرمربی تیم ملی فوتبال قطع عضو کشورمان از برگزاری اولین اردوی انتخابی تیم ملی برای مسابقات جهانی مکزیک خبر داد.

وی در این خصوص به روابط عمومی فدراسیون گفت: این اردو با حضور جمعی از بازیکنان منتخب مسابقات قهرمانی کشور که اخیرا به میزبانی تهران برگزار شد، و نیز تعدادی از ورزشکارانی که از گذشته عملکرد آنها مورد توجه کادر فنی قرار داشته، برگزار می شود و قطعا در پایان با ریزش مواجه خواهد بود.

غفاری خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه به غیر از مسابقات قهرمانی کشورکه اردیبهشت ماه برگزار شد، مسابقات و اردوی دیگری دراین رشته برگزار نشده، سنجش بازیکنان در اردوی انتخابی چه از نظر فنی و چه از نظر آمادگی جسمانی، بر اساس شرایط موجود صورت می گیرد .

سرمربی تیم ملی افزود: نفرات دعوت شده به اردوی انتخابی ترکیبی از بازیکنان جوان وبازیکنان با تجربه است و بیشتر از توجه به سن، عملکرد و بازدهی بازیکنان مورد توجه کادر فنی قرار می گیرد.

وی گفت: تا زمان اعزام به مسابقات قهرمانی جهان که مهر ماه سال جاری برگزار می شود، شش تا هفت مرحله اردو پیش بینی شده که به تدریج برگزار و برنامه های کادر فنی به ترتیب در اردوها پیاده می شود.

غفاری تصریح کرد: مسابقات جهانی مهم ترین رویداد در رشته فوتبال قطع عضو است و امیدواریم بتوانیم نتایج خوبی از آن کسب کنیم. البته هنوز مشخصات دقیقی از تعداد تیم های شرکت کننده و رقیبان احتمالی اعلام نشده اما قطعا بهترین تیم های جهان در این رویداد شرکت می کنند.

ایمان زاج فروش‌ها، جعفر علیزاده باروق، علی ظفری، قاسم خوش‌تراش، اکبر لطفی(تهران)، صادق سعیدی، مهدی سعیداوی، سلطان جنامی، محمدرضا میراحمدی، رحمان کرمی، سیامک دودانگه، سید مجید موسوی‌نور، مهدی نصیری(خوزستان)، رسول عبودی، مظفر کرامتی، ریحان یاری، عباس کشاورز، محمد رمضانی، علی نظری (فارس)، حسن صیاد، ایمان مهدی‌پور، صادق امین طهماسبی (گیلان)، علی کرمانی (اصفهان)، حسن صفری، رسول پرنداخ (کرمانشاه)، محمدرضا دماوندی، رحیم نیک‌جوئیان (مازندران)، ابراهیم ابراهیمی، حمیدرضا خالقی (کرمان)، ورزشکاران دعوت شده به این اردو هستند که از ۸ تیر ماه وارد تهران می شوند.

مهدی غفاری به عنوان سرمربی با همراهی داود برزگر صفت و حسن فریح زاده، مربیان تیم ملی، بر تمرینات این مرحله نظارت دارند و جعفر عسگری نیز سرپرستی این اردو را که از ۹ تا ۱۴ تیر ماه برگزار می شود، عهده دار است.

 

 

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *