رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین:

ایجاد توازن در پاداش مدال آوران المپیکی و پارالمپیکی توسط وزیر ورزش و جوانان عادلانه و هوشمندانه بود

اسبقیان اقدام شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان در تعیین پاداش مدال آوران بازی های المپیک و پارالمپیک را ارزشمند دانست.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، سید محمد شروین اسبقیان رئیس فدراسیون در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: اقدام وزارت ورزش و جوانان در این مقطع زمانی برای تصویب پاداش مدال آوران المپیکی و پارالمپیکی به مثابه ایجاد انگیزه مضاعف برای ورزشکاران کاروان های ایران است و این اقدام هوشمندانه در این شرایط که تورم زیادی وجود دارد و شرایط معیشتی قهرمانان را هم تحت تاثیر قرار داده است، بسیار موثر خواهد بود و به طور حتم در ایجاد موفقیت ها نقش بسزایی خواهد داشت .

وی افزود: اقدام هوشمندانه تر در تعیین پاداش المپیکی ها و پارالمپیکی ها، ایجاد توازن در میزان آن بود که شایسته است از دکتر سلطانی فر و معاون توسعه ورزش و قهرمانی و دیگر اعضای شورای معاونین تشکر کنم. این مهم بیانگر وجود اراده و توجه ویژه به ورزش جانبازان و معلولین است و تحقق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی را نشان می دهد که حتما نتیجه و بازخورد مثبتی بدنبال خواهد داشت .

اسبقیان اقدام شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان در تعیین پاداش مدال آوران بازی های المپیک و پارالمپیک را ستود و از وزیر ورزش و جوانان و معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای این وزارتخانه و دیگر اعضای این شورا بابت ایجاد توازن بین پاداش مدال آوران المپیک و پارالمپیک تشکر کرد .

وی از فرآیند آمادگی ورزشکاران پارالمپیکی ابراز رضایت کرد و عنوان کرد: شاهد تلاش و جدیت ورزشکاران، کادر فنی و سرپرست تیم ها هستم. شک ندارم در بازی های پارالمپیک ورزشکاران ما با تمام وجود نه فقط برای کسب مدال بلکه برای عزت و اقتدار ایران اسلامی در عرصه ورزش و برافراشته شدن پرچم پر افتخار کشورمان و طنین سرود جمهوری اسلامی ایران جدیت خواهند داشت .

رئیس فدراسیون در پایان گفت: شک نکنید که موفقیت ایران در عرصه ورزش موجب ناراحتی دشمنان کشور و استکبار جهانی خواهد شد و ورزشکاران با تمام وجود و خالصانه و متعهدانه برای سربلندی ایران تلاش می کنند .

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *