رقابت های پاراتکواندو قهرمانی آفریقا – مراکش؛

ایران با کسب ۴ نشان رنگارنگ به عنوان قهرمانی دست یافت

تیم ملی پاراتکواندو کشورمان که در رقابت های قهرمانی آفریقا شرکت کرده بود با کسب ۴ نشان رنگارنگ و عنوان قهرمانی به کار خود پایان داد.
این رقابت ها از صبح روز چهارشنبه، ۸ فروردین ماه آغاز شد و به مدت یک روز ادامه داشت و در پایان تیم ملی کشورمان به ۲ نشان طلا، یک نقره و یک برنز دست یافت و در بخش مردان نیز قهرمان این رقابت ها شد.

سعید صادقیان پور در کلاس K42 نشان طلا، احمد نریمانی در کلاس K42 نشان طلا، محمد رضا شعبانی در کلاس K42 نشان نقره، اصغر عزیزی در کلاس K44 نشان برنز، مدال آوران کشورمان در این رقابت ها بودند.
تیم ملی پاراتکواندو ایران با ترکیب سعید صادقیان پور، احمد نریمانی، محمد رضا شعبانی، اصغرعزیزی و محمود جعفرزاده در این مسابقات شرکت داشت و پیام خانلر خانی به عنوان سرمربی و مهدی احمدی به عنوان مربی هدایت تیم را بر عهده داشتند و مسعود لشگری نیز سرپرست تیم اعزامی بود.
رقابت های قهرمانی آفریقا برای شرکت کنندگان این قاره از امتیاز ۴۰ و برای سایر شرکت کنندگان از قاره های دیگر دارای امتیاز ۲۰ بود.
این مسابقات به مدت یک روز به میزبانی مراکش و در شهر آگادیر با حضور ۲۴ کشور برگزار شد و تیم ملی کشورمان شنبه، ۱۱ فروردین ماه به میهن بازمی گردد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *