با رعایت استانداردهای بین المللی میزبانی،

ایران نمره‌ی A فدراسیون جهانی پارا والیبال را کسب کرد

ایران، با رعایت استانداردهای بین المللی و فنی مورد نیاز میزبانی، نمره‌ی A فدراسیون جهانی پاراوالیبال را کسب کرد.

رئیس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین آذربایجان‌شرقی و مسوول برگزاری نخستین دوره‌ی رقابت‌های لیگ جهانی والیبال نشسته گفت: با توجه به حساسیت این مسابقات برای فدراسیون جهانی پارا والیبال جهانی پارا والیبال، نمایندگانی برای بررسی فاکتورهای موردنظر از جمله اسکان، تغذیه، سالن تمرین و سالن برگزاری مسابقات به تهران اعزام شدند و ما هم سعی کردیم همه موارد مورد نظر آنها را که مطابق با استانداردهای بین‌المللی بود، رعایت کنیم.
وی افزود: آنچه موجب خوشحالی بیشتر ما و همه علاقه‌مندان به ورزش شد، پایان این میزبانی شش روزه، با قهرمانی تیم ملی کشورمان همراه بود. همچنین باید به حضور تماشاگران تبریزی در سالن هم اشاره کنم که به‌ویژه در روز پایانی فوق‌العاده بودند و با تشویق‌های خود به اعضای تیم ایران روحیه دادند.
کشفیا اظهار داشت: تمام کارهای مربوط به لیگ جهانی بین مسئولان استانی و شهری تقسیم شده بود. برای مثال شهرداری تبریز مسئولیت تبلیغات محیطی را بر عهده داشت و در ۲۱ نقطه از شهر نسبت به برگزاری این رویداد اطلاع‌رسانی کرد. در چنین شرایطی معتقدم نسبت به رشته‌هایی همچون فوتبال و والیبال، تماشاگر خوبی برای دیدن مسابقات والیبال نشسته به سالن آمد.

علی کشفیا در خصوص تأثیر این میزبانی در کسب میزبانی‌های بعدی خاطر نشان کرد: همان‌طور که وزیر ورزش و جوانان هم گفت، کشورمان نشان داد که از چه پتانسیل بالایی برای چنین میزبانی‌هایی بهره می‌برد. امیدوارم گزارش‌های خوبی به نهادهای بین‌المللی ارسال شود تا بتوانیم در آینده باز هم میزبانی رقابت‌های مختلف به‌ویژه ورزش جانبازان و معلولین در ایران و شهر تبریز را داشته باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *