رئیس انجمن اسکی جانبازان و معلولین خبر داد:

ایران یک سهمیه دیگر برای بازی های پارالمپیک زمستانی دریافت کرد/ کاروان ایران ۱۱ اسفند به سوی پیونگ چانگ پرواز می کند

عیسی ساوه شمشکی، رئیس انجمن اسکی جانبازان و معلولین از افزوده شدن یک سهمیه دیگر برای ایران خبر داد.

وی در این خصوص گفت: همان طور که قبلا اعلام کردیم، چهار سهمیه به ایران در رشته های اسنوبرد و صحرانوردی تعلق گرفته بود و به تازگی یک سهمیه دیگر نیز در صحرانوردی دریافت کردیم و ابوالفضل خطیبی از استان مازندران نیز به جمع کاروان ایران برای بازی های پارالمپیک زمستانی پیونگ چانگ پیوست.

ساوه شمشکی افزود: تمرینات تیم ملی تا روز پنج شنبه، ۱۰ اسفند ماه ادامه دارد و روز جمعه نیز برای شرکت در بازی های پارالمپیک زمستانی عازم کره جنوبی خواهیم شد و رقابت های نمایندگان کشورمان از ۱۹ تا ۲۹ اسفند ماه برگزار می شود.

رئیس انجمن اسکی خاطر نشان کرد: این اعزام پر تعداد ترین اعزام تاریخ اسکی معلولین در ایران است و امیدواریم در سالهای آتی شاهد افزایش تعداد ورزشکاران در این رشته و نیز رویدادهای بین المللی باشیم.

وی گفت: صادق کلهر به عنوان سرمربی، رحمت اله مقدید، مهدی سولقانی و فرزانه رضا سلطانی به عنوان مربی همراه ملی پوشان هستند و سرپرستی کاروان نیز بر عهده ی اینجانب است.

تیم ملی اسکی جانبازان و معلولین ایران با ترکیب الهه قلی فلاح ( تنها ورزشکار نابینای تیم)، ابوالفضل خطیبی در رشته صحرانوردی و صدیقه روزبه، حسین سولقانی و پوریا خلیل تاش در رشته اسنوبرد در بازی های پارالمپیک زمستانی پیونگ چانگ شرکت می کند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *