رقابت های بین المللی شنا معلولین– برلین 2018؛

ایزدیار رکورد آسیا در۱۰۰ مترکرال پشت را از چنگ چینی ها درآورد و نایب قهرمان شد

در آخرین روز از رقابت های بین المللی شنا معلولین که به میزبانی آلمان و در شهر برلین در حال برگزاری است، شاهین ایزدیار به یک نشان نقره ی دیگر دست یافت.

ایزدیار امروز در ماده تخصصی خود، ۱۰۰ متر کرال پشت کلاس S10 به مصاف حریفان رفت و موفق شد با زمان یک دقیقه و ۷ ثانیه و ۴۷ صدم ثانیه رکورد آسیا را که پیش از این و در جریان بازی های پاراآسیایی اینچئون در اختیار شناگر چینی با زمان یک دقیقه و۸ ثانیه و ۷۴ صدم ثانیه بود، به نام کشورمان به ثبت برساند و نشان نقره را نیز بر گردن آویزد.

با کسب این نتیجه، عصر امروز ایزدیار بار دیگر در رقابت های فینال ماده ۱۰۰ متر کرال پشت با بهترین نفرات کلیه ی کلاسهای پزشکی به رقابت می پردازد.

پژمان عطایی نیز در رقابت های ۲۰۰ متر مختلط با زمان یک دقیقه و ۵۸ ثانیه و ۲۲ صدم ثانیه در جایگاه ششم قرار گرفت و تیم ایران تا کنون به ۵ نشان نقره و ۳ برنز دستی یافته است.

تیم ایران در بخش جانبازان و معلولین با ترکیب شاهین ایزدیار، پژمان عطایی و مصطفی جلیلی با سرپرستی محمدحسین اقبالی در این رقابت ها که از ۱۷ تا ۲۰ خرداد ماه برپاست، حضور یافته است و امروز در این مسابقات به کار خود پایان می دهد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *