سومین دوره رقابت‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا:

ایزدیار: هم قهرمان شدم و هم به قولم بابت ۶ طلا وفا کردم/ زیر نظر مهدی ضیایی و محمدحسین اقبالی تمریناتم را از سر می‌گیرم

قهرمان طلایی کاروان پاراآسیایی کشورمان گفت: خدا را شکر می کنم در۶ این شرایط که واقعا مردم در سختی و استرس به سر می برند، توانستم ۶ بار برای لحظه ای هم که شده آنها را خوشحال کنم و غم را از دل شان بردارم.
شاهین ایزدیار در پایان کارش در رشته شنا گفت: فقط می توانم خدا را شکر کنم که با وجود این خستگی، در ۶ روز و با وجود فشار فراوان توانستیم در ۷ ماده مدال کسب کنم آن هم در شرایطی که فشار بالایی را تحمل کردم.
این ورزشکار طلایی کشورمان ادامه داد: واقعا سخت است که ورزشکاری در این سطح، بخواهد این طور به بدنش فشار وارد کند و ۶ طلا هم بگیرد. خدا را شکر که بهترین ورزشکار پاراآسیایی شدم، خدا را شکر که این افتخار نصیب کاروان ایران شد. می خواهم از تمام کسانی که برایم زحمت کشیدند و دعایم کردند، به خصوص از همه خبرنگاران و عکاسانی که در این روزها در کنارم بودند، تشکر کنم. این همه انرژی مثبت باعث رقم خوردن ۶ طلا شد.

شاهین در مورد عمل به وعده اش بابت کسب ۶ مدال طلا، اضافه کرد: «پیش از شروع مسابقات، روی همین ۶ مدال طلا حساب کرده بودم. تمام برنامه ریزی ام این بود که بتوانم بهترین اتفاق ممکن را رقم بزنم. البته با احترام به همه هواداران فوتبال، تیم محبوب من پرسپولیس است و بخش زیادی از انگیزه هایم برای کسب ۶ مدال طلا این بود که طرفدار پرسپولیس هستم. در حالت کلی می خواستم هر طور شده مردم ایران را شاد و خوشحال کنم و خدا را شکر که بهترین نتایج را گرفتم.
از ایزدیار در مورد تنها نشان نقره اش بین ۶ مدال طلا نیز پرسیدیم که این طور پاسخ داد: «ثبت شدن این مدال نقره در کارنامه ام دلیل داشت؛ در ماده ای نقره گرفتم که تخصص رقیب قزاق بود. رشته او استقامت است. به هر حال یک ورزشکار نمی تواند هم در سرعت عالی باشد و هم در استقامت. من تمام مدال های نیمه استقامت را هم گرفتم و در ۲۰۰ متر هم قهرمان شدم اما ورزشکار قزاقستانی در ۴۰۰ متر رکوردهای بهتری نسبت به من دارد و چاره دیگری نداشتم. اگر می خواستم در آن ۴۰۰ متر طلا بگیرم، ممکن بود یک مدال طلای دیگر را از دست بدهم.
بهترین ورزشکار پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا ادامه داد: خدا را شکر که هم به مدال طلا رسیدم، هم به کاروان ایران کمک کردم و هم به عدد ۶ که متعلق به پرسپولیس است دست یافتم. هر چه می خواستم را کسب کردم. انتخاب به عنوان بهترین ورزشکار این رقابت ها نیز افتخار بزرگ تری برای من بود. از حالا به بعد، برای چند روزی استراحت خواهم کرد. به محض بازگشت به ایران، به مشهد می روم و دو روز آنجا می مانم. دو، سه هفته ای مشغول استراحت می شوم و بعد، زیر نظر مهدی ضیایی و محمدحسین اقبالی تمرینات را شروع می کنم تا برای مسابقات جهانی آماده شوم. در آینده ای نه چندان دور نیز باید خود را مهیای پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ کنم.
او در مورد جو مثبتی که به خاطر مدال هایش در ایران به راه افتاده، افزود: بله، از این ماجرا خبر دارم. خیلی ها در فضای مجازی به من پیام دادند و با این پیام ها، انرژی ام چند برابر شد. خدا را شکر می کنم در این شرایط که واقعا مردم در سختی و استرس به سر می برند، توانستم ۶ بار برای لحظه ای که شده آنها را خوشحال کنم و غم را از دل شان بردارم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *