بازدید وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم های ملی والیبال نشسته و تیراندازی جانبازان و معلولین

دکتر سلطانی فر به همراه دکتر علی نژاد از اردوی تیم های والیبال نشسته مردان و تیراندازی جانبازان و معلولین بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، امروز چهارشنبه نهم تیر ماه دکتر سلطانی فر وزیر ورزش به همراه دکتر علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، دکتر احمدی مدیر اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، اسبقیان رئیس، نصیری نایب رئیس و حسین پور مشاور اقتصادی و خزانه دار فدراسیون از اردوی تیم های ملی والیبال نشسته مردان و تیراندازی بازدید کردند.

در این بازدید هادی رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته و حسین امیری سرمربی تیم ملی تیراندازی از نحوه برگزاری اردوها و تمرینات ملی پوشان توضیحاتی را ارائه کردند.

اسبقیان در این بازدید عنوان کرد: بهترین اردوها را برای تیم های ملی  برگزار کردیم تا بازیکنان ما با اعتماد به نفس کامل و آمادگی بالا راهی رقابت های پارالمپیک شوند.ملی پوشان ما در شرایط خوبی به سر می برند.

دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش بیان کرد: در بازی های پارآسیایی جاکارتا شاهد افتخار آفرینی خانم جوانمردی بودم که علی رغم حضور مردان توانست با اقتدار قهرمان شود و این خیلی لذت بخش بود.

وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: امیدوارم باز هم همه شما را به عنوان ورزشکاران موفق در پارالمپیک توکیو ببینیم.

گفتنی است در پایان این بازدید، جلسه ای با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، اسبقیان رئیس، نصیری نایب رئیس بانوان و حسین پور مشاور اقتصادی و خزانه دار فدراسیون و نم نم رئیس هیئت تهران در مورد بررسی وضعیت ورزشگاه سمیه برگزار شد و در این نشست مقرر گردید پیگیری های لازم در خصوص این ورزشگاه انجام شود.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *