“بازی هایی برای همه” به عنوان شعار بازی های پاریس ۲۰۲۴ اعلام شد

کمیته برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ از شعار رسمی این دوره از بازی ها رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، “بازی هایی برای همه” شعاری است که برای این دوره از بازی ها انتخاب شده و بیانگر این است که این رویداد فضایی آزاد برای بیان احساسات و نیز علائق ورزشی است و همچنین اشاره ای به برگزاری برخی از مسابقات در فضای آزاد و خارج از محل استادیوم سنتی دارد.

این شعار بیانگر این است که که دیوارهای حائل میان شهر و استادیوم محو شده و تماشاچیان احساس نزدیکی به ورزشکاران خواهند داشت.

بازی های پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ از هفتم تا هجدهم شهریور سال  ۱۴۰۳ و پس از بازی های المپیک در ۲۲ رشته ورزشی و با ۵۴۹ رویداد مدالی برگزار خواهد شد و گفته می شود که بزرگ ترین رویداد پارالمپیک در تاریخ خواهد بود.

برای این مسابقات نزدیک به ۳.۴ میلیون قطعه بلیت برای فروش در نظر گرفته شده و پیش بینی می شود پوشش رسانه ای نیز در کشور میزبان با رکورد شکنی همراه باشد.

همچنین پیش بینی شده تا چندین رویداد المپیکی و پارالمپیکی خارج از استادیوم های سنتی پاریس و در مناطق اطراف برگزار شوند تا هیجان این رویدادها فضای شهر را دربرگیرند.به همین منظور رقابت رشته های پارا تیروکمان در Esplanade des Invalides، فوتبال نابینایان در پای برج ایفل، شمشیربازی با ویلچر و تکواندو در Grand Palais برگزار خواهند شد و پارا سوارکاران نیز در Chateau de Versailles به رقابت می پردازند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *