رئیس انجمن والیبال نشسته:

باشگاه مس شهر بابک نماینده ایران در باشگاه های جهان در مصر

کشفیا گفت: با موافقت فدراسیون و انجمن، تیم باشگاهی مس شهر بابک نماینده ایران در رقابت های باشگاه های جهان خواهد بود.

علی کشفیا رئیس انجمن والیبال نشسته کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: در سال جاری علاوه بر رقابت های پارالمپیک، والیبال نشسته در سه رویداد مهم بین المللی دیگر نیز حضور خواهد داشت. بعد از مسابقات توکیو، ملی پوشان ما در گروه آقایان و بانوان برای حضوردر مسابقات قهرمانی آسیا آماده خواهند شد و سپس مسابقات باشگاهی بین قاره ای را در پیش خواهیم داشت.

وی ادامه داد: رقابت های بین قاره ای اواخر نیمه دوم آذرماه سال جاری به میزبانی کشور مصر برگزار می شود و بعد از آن مسابقات جهانی اواخر سال جاری و ابتدای سال ۱۴۰۱ به میزبانی کشور چین برپا خواهد شد که والیبال نشسته ایران در هر سه رویداد شرکت خواهد کرد.

باشگاه مس شهر بابک نماینده ایرا ن در باشگاه های جهان در مصر

رئیس انجمن افزود: با باشگاه های کشور مکاتبات لازم را انجام دادیم که در نهایت با موافقت انجمن و فدراسیون مقرر شد باشگاه مس شهر بابک به عنوان نماینده ایران در رقابت باشگاه های جهان حضور پیدا خواهد کرد. امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد تا بتوانیم برای والیبال نشسته ایران مثمر ثمر باشیم و برای تیم ملی پشتوانه سازی خوبی انجام دهیم.

وی عنوان کرد: باتوجه به شیوع کرونا مانند گذشته با رعایت پروتکل های بهداشتی اردوها را برگزار و در رویدادهای مختلف حاضر خواهیم شد. همچنین برای برگزاری رقابت های کشوری نیز تمام دستورالعمل ها را رعایت خواهیم کرد تا مانند سال قبل با مشکلی مواجه نشویم.

والیبال نشسته سال پرکاری را در پیش دارد

رئیس انجمن در خصوص برگزاری جام حذفی اظهار داشت: در حال حاضر به دنبال طراحی و تنظیم آئین نامه این مسابقات هستیم و با وجود ترافیک کاری و شیوع کرونا باید تمام موارد را لحاظ کنیم تا بتوانیم برنامه منسجمی را تنظیم و ارائه نماییم تا به تمام هدفمان هم چه در مسابقات داخلی و چه در رویدادهای بین المللی برسیم. سال پر کاری را به لحاظ حضور در میادین جهانی و همچنین برگزاری مسابقات داخلی در پیش داریم.

کشفیا درباره وضعیت تیم ملی بیان کرد: ملی پوشان در شرایط خوبی به سر می برند و زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را پیگیری می کنند. امیدوارم که با این برنامه ریزی هایی که از سال گذشته انجام شده و ورزشکاران ما اردوهای متعددی را پشت سر گذاشتند بتوانیم در پارالمپیک با ایستادن روی سکوی نخست از عنوان قهرمانی تیم ملی ایران دفاع کنیم.

رئیس انجمن در پایان گفت: امیدوارم کاروان پارالمپیکی ایران در آوردگاه توکیو ۲۰۲۰ به نتایج مطلوب دست پیدا کند چرا که کسب موفقیت ها باعث رشد و گسترش ورزش جانبازان و معلولین در کشورمان خواهد بود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *