مدیرعامل باشگاه ایثار قم:

با نیروهای بومی به عنوان قهرمانی رقابت های لیگ دسته دو بسکتبال با ویلچر دست یافتیم

علی خوشرفتار، مدیرعامل باشگاه ایثار قم، در خصوص قهرمانی تیمش در رقابت های لیگ دسته دو بسکتبال با ویلچر گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

وی پیرامون این تیم گفت: باشگاه ایثار هشت سال است که در رقابت های لیگ حضور دارد و در این مدت به دو عنوان قهرمانی، دو عنوان نایب قهرمانی، یک عنوان چهارمی و یک عنوان پنجمی در لیگ برتر، یک عنوان قهرمانی در دسته یک و دو عنوان قهرمانی دسته دو ، دست یافته است.

خوشرفتار افزود: بیشترین حضور تیم در رقابت های لیگ برتر بوده و در سالهای اخیر به دلیل مشکلات مالی و نبود حامی و همین طور کمبود امکانات، در دسته برتر حضور نداشتیم. امسال اما با حمایت شرکت ” شیمیدر سلف” موفق شدیم به عنوان قهرمانی دست پیدا کنیم و امیدواریم سال آینده با حضوری درخشان در لیگ دسته یک، بتوانیم بار دیگر به رقابت های دسته برتر راه یابیم و امیدوارم با تداوم حمایت اسپانسر، امکان حضور در لیگ برتر را پیدا کنیم.

مدیرعامل باشگاه ایثار خاطر نشان کرد: ترکیب تیم در این فصل متشکل از نیروهای بومی بود و یک ملی پوش نیز در اختیار داشتیم. در سالهای اخیر رویکرد تیم بر جوان گرایی بوده و برای فصل آینده هم با توجه به نظرات کادر فنی و شرایط برای ترکیب تیم تصمیم گیری می کنیم.

وی گفت: سطح مسابقات دسته یک خوب بود و دیداری که در فینال با تیم فیروز قزوین داشتیم، درحد رقابت های دسته یک بود و این نشان از پیشرفت رقابت ها در این فصل دارد.

خوشرفتار افزود: از مدیرعامل شرکت شیمیدر سلف، آقای راج کانی ها و رئیس هیت مدیره این شرکت، آقای هنریک هنر، به خاطر حمایتی که از تیم داشتند سپاسگزارم و امیدارم در رقابت های فصل آینده، با تداوم حمایت ها بتوانیم بازی هایی دیدنی را به نمایش بگذاریم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *