سرمربی تیم والیبال نشسته فولاد مبارکه سپاهان؛

با همدلی و اتحاد عنوان نایب قهرمانی سال ۹۵ را به قهرمانی تبدیل کردیم

مریم کریمی، سرمربی تیم والیبال نشسته بانوان فولاد مبارکه سپاهان است که با همراهی این تیم به عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر سال ۹۶ دست یافت.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون در خصوص همراهی اش با این تیم گفت: از سال ۸۹ با جمعی از بازیکنان والیبال نشسته اصفهان تمرین می کنم ودر قالب تیم های باشگاهی مختلف در رقابت ها شرکت داشتیم و امسال دومین دوره است که با حمایت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در رقابت های لیگ شرکت کردیم.

کریمی افزود: سال گذشته با وجود اینکه ده روز مانده به مسابقات تیم تشکیل شد، به عنوان نایب قهرمانی دست یافتیم و امسال توانستیم به قهرمانی برسیم و پیش از آغاز مسابقات با حضور بازیکنان بومی و غیر بومی یک اردوی شش روزه تشکیل دادیم.

سرمربی تیم فولاد مبارکه سپاهان خاطر نشان کرد: ترکیب تیم، ترکیب جوانی است و یک لیبرو و سه بازیکن تیم از ملی پوشان خوب کشورمان هستند و نزدیک به نیمی از بازیکنان نیز غیر بومی اند و خوشبختانه با وجود صمیمیت، اتحاد، همدلی و انگیزه های قوی ورزشکاران توانستیم دیدارهای خوبی را به نمایش بگذاریم و عنوان نایب قهرمانی سال ۹۵ را به قهرمانی تبدیل کنیم.

وی گفت: جا دارد از حمایت های باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و زحمات مدیرعامل محترم آن آقای مسعود تابش و همین طور حمایت های هیات اصفهان قدردانی کنم که از هر نظر تیم را حمایت کردند و اسباب این قهرمانی را فراهم آوردند.

کریمی در پایان اضافه کرد: بازیکنان تیم فولاد مبارکه اصفهان بسیار بی حاشیه هستد و با روحیه های عالی، انگیزه های قوی و بدون اینکه دم از منیت بزنند، د رکنار هم تلاش کردند تا همگی موفق باشند و تنها موفقیت و دیده شدن چند نفر مطرح نبود و امیدوارم در سالهای بعد هم بتوانیم با همین ترکیب در رقابت های باشگاهی و کشوری شرکت کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *