رئیس انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین؛

با وجود شیوع کرونا، برنامه‌ها را اجرایی کردیم/ در سال جدید به دنبال برگزاری اردوهای متمرکز جوانان و بزرگسالان هستیم

رضایی گفت: امسال به لحاظ برگزاری رقابت‌های پارالمپیک توکیو اهمیت بالایی دارد.

بهمن رضایی رئیس انجمن دوومیدانی در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: در سال گذشته پس از صدور مجوز از سوی ستاد عالی کرونا در ورزش، اردوهای متمرکز را آغاز کردیم و توانستیم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی دو مرحله رکوردگیری در تهران و جزیره کیش برگزار نماییم. تیم ملی نیز در پایان سال در رقابت‌های امارات حاضر شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه ملی‌پوشان در مسابقات فزاع رکوردهای خوبی را کسب کردند. امیدواریم که با نتایجی که در این رویداد ثبت شد، سهمیه‌های پارالمپیک تیم ملی افزایش پیدا کند.

رضایی افزود: با وجود بیماری کرونا در سال ۱۳۹۹ توانستیم برنامه‌های انجمن را اجرایی کنیم. من از عملکرد ملی‌پوشان و ورزشکاران در سال قبل رضایت دارم. امیدوارم در سال جدید نیز با تداوم حمایت فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک شاهد موفقیت تیم ملی در مسابقات مختلف باشیم.

رئیس انجمن عنوان کرد: امسال به دلیل برگزاری مسابقات پارالمپیک توکیو و بازی‌های پاراآسیایی جوانان بحرین برای تمام رشته‌های ورزشی حائز اهمیت است و ما هم از این موضوع مستثنی نیستیم. به همین منظور اردوهای متمرکز تیم ملی بزرگسالان را در جزیره کیش ادامه خواهیم داد تا ملی‌پوشان ما به آمادگی مطلوب برسند.

وی تصریح کرد: همچنین قصد داریم با برگزاری رکوردگیری در رده جوانان و بررسی عملکرد ورزشکاران، نفرات برتر را به تیم ملی این رده دعوت کنیم تا با برپایی اردوهای متمرکز، برای بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۲۱ آماده شویم.

رئیس انجمن در پایان ضمن تبریک آغاز سال جدید، گفت: از مسئولان فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک برای حمایت‌هایی که از انجمن و ورزشکاران داشتند تشکر و قدردانی می‌کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *