بدرقه رسمی استاندار مازندران از اعضای کاروان اعزامی به مسابقات پاراآسیایی جاکارتا

با حضور محمد اسلامی استاندار، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوان و دکتر آرام مدیرکل بهزیستی استان، مراسم رسمی بدرقه از کاروران اعزامی به رقابت های پاراآسیایی در محل استانداری مازندران برگزار شد.

مراسم بدرقه رسمی از ورزشکاران، مربیان و داوران اعزامی به مسابقات پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ در محل استانداری برگزار شد.

در آئین بدرقه از کاروان اعزامی استان به این دوره از مسابقات، که حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان بهمراه معاونین و همینطور دکتر آرام مدیرکل بهزیستی استان نیز حضور داشتند، محمد اسلامی طی سخنانی اظهار داشت؛ همینکه با تلاش و کوشش توانستید سهمیه این رقابت ها را کسب کنید جای تقدیر دارد و از جان دل به شما افتخار می کنیم .

وی از ورزشکاران پاراآسیایی خواست تا بدون توجه به ناداوری ها و عملیات های روانی برای تخریب روحیه, تنها به کسب افتخار برای کشور فکر کنند.

اسلامی در این دیدار با تشکر و قدردانی از خانواده های ورزشکاران پاراآسیایی, نقش آنان را در موفقیت های ورزشکاران, مهم و قابل توجه دانست.

در ابتدای این مراسم نیز مدیرکل ورزش و جوانان, ضمن تسلیت ایام محرم و حادثه تروریستی در اهواز, گزارشی از اعزام نفرات ورزشی استان به مسابقات پاراآسیایی ارائه کرد.

حسین زادگان با اشاره به افزایش دو برابری سهمیه حضور ورزشکاران پاراآسیایی, اینگونه موفقیت ها را در سایه همکاری و همدلی و حمایت های استانداری, بهزیستی و همینطور همکاران ورزش و جوانان استان و تلاش و کوشش خود ورزشکاران دانست.

وی گفت : در این دوره از رقابت ها ۱۱ ورزشکار و ۵ مربی و داور از مازندران اعزام خواهند شد که امیدواریم در کنار افزایش کمیت، شاهد رشد کیفی در کسب مدال هم باشیم.

لازم به ذکر است؛ در پایان این مراسم، هدایایی به اعضای کاروان اعزامی به مسابقات پاراآسیایی اهدا شد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *