ملی پوش پارا شنا:

برای اولین بار رقابت های قهرمانی جهان را در لندن تجربه می کنم

شاهین ایزدیار درباره اهدافش در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ لندن توضیحاتی داد.

شاهین ایزدیار ملی پوش پارا شنا کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: با توجه به اینکه مسابقات قهرمانی جهان لندن یکسال قبل از پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو برگزار می شود، تمام کشورها با هدف کسب سهمیه در آن شرکت می کنند و همین موضوع باعث می شود تا سطح رقابت ها بالا باشد.

وی ادامه داد: تجربه حضور در مسابقات جهانی را دارم اما برای نخستین باراست که در قهرمانی جهان شرکت می کنم و شناگری که بتواند در این رقابت ها در میان ۳ نفر اول باشد به طور حتم در پارالمپیک هم روی سکو قرار می گیرد و من هم تمام تلاشم را می کنم تا بهترین عملکرد خودم را اجرا کنم.

ایزدیار افزود: در این مسابقات در ۴ ماده ۵۰ متر کرال سینه، ۲۰۰ متر مختلط انفرادی، ۱۰۰ متر قورباغه و ۱۰۰ متر کرال سینه شرکت می کنم که برای من از نظر کسب مدال و سهیمه پارالمپیک ۱۰۰ متر قورباغه مهم تر است و امید بیشتری در این ماده دارم.

دارنده ۶ مدال طلای بازی های جارکاتا عنوان کرد: کلاسبندی ها در شنا تغییر کرده است و من شناخت زیادی از حریفانم ندارم اما در پارالمپیک لندن و ریو، شناگرانی از آفریقا جنوبی، روسیه و پرتقال رقبای جدی من بودند.

ایزدیار اظهار داشت: بعد از بازی های پاراآسیایی جاکارتا به مدت یک ماه و نیم به استراحت پرداختم و پس از آن هفته  ای۱۲ جلسه تمرین ( ۹ جلسه شنا و ۳ جلسه بدنسازی ) داشتم که اکنون در این چند روز گذشته به هفته ای ۶ جلسه شنا تغییر کرده است. ظهرها به تمرین شنا می پردازم تا از نظر زمان با وقت شروع مسابقات مقدماتی در لندن یکسان باشد.

وی بیان کرد: به طور حتم بعد از این رویداد، مسابقات دیگری هم وجود دارد که اطلاع دقیقی از آن ندارم و تمام تلاشم را خواهم کرد تا سهمیه را در لندن بدست آورم.

ایزدیار تصریح کرد: بزرگترین آرزوی ورزشی ام ایستادن روی سکوی پارالمپیک است و برای رسیدن به این خواسته ام بعد از مسابقات لندن، جدی تر و سخت تر تمریناتم را ادامه می دهم تا این آرزو در ۲۰۲۰ توکیو به حقیقت تبدیل شود.

ملی پوش پاراشنا در پایان گفت: از مسئولان فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک و تمام افرادی که برای من زحمت کشیدند تشکر می کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *