سرمربی تیم ملی والیبال نشسته:

برای قهرمانی فرقی ندارد در چه گروهی قرار داریم/ ۶ سهمیه مستقیم پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ در هلند توزیع می شود

در حاشیه اعلام گروه بندی رقابت های جهانی هلند، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

وی دراین خصوص گفت: گروه بندی مسابقات بر اساس رنکینگ تیم ها صورت گرفته و به جز گروه A که نسبتا گروه ساده ای است و سرگروه آن نیز هلند، میزبان مسابقات است، در هر گروه دو تیم قوی حضور دارند.

رضایی خاطر نشان کرد: البته برای تیمی که بخواهد قهرمان شود، مهم نیست که در چه گروهی قرار دارد وباید همه بازی ها را ببرد.

سرمربی تیم ملی افزود: در مرحله گروهی از هر گروه دو تیم اول به مرحله بعد خواهند رفت. در مجموع تا فینال ، ۶دیدار در پیش است. سه دیدار در مرحله گروهی، یک دیدار در یک هشتم، یک دیدار در یک چهارم و در نهایت دیدار فینال.

مدیرتیم های ملی والیبال نشسته گفت: سه تیم اول مسابقات جهانی در بخش آقایان و همین طور در بخش بانوان، سهمیه مستقیم بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ را بدست می آوردند و این مساله بر اهمیت مسابقات جهانی افزوده است.

وی در مورد گروه بندی مسابقات بانوان نیز گفت: گروه بندی تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان نیز به نسبت گروه خوبی است و اگر بتوانیم تیم های ایتالیا و اسلونی را در مرحله گروهی شکست دهیم، همراه با چین که به احتمال قوی تیم اول گروه خواهد بود، به مرحله بعد صعود می کنیم.

رضایی در پایان گفت: در مجموع ۱۶ تیم در بخش مردان و ۱۶ تیم در بخش بانوان در این مسابقات حضور دارند و امیدواریم در هر دو گروه بانوان و آقایان، ملی پوشان کشورمان دیدارهایی تماشایی را به نمایش بگذارند.

تیم آقایان ایران در مرحله گروهی با ژاپن، روسیه و آلمان هم گروه است و در بخش بانوان نیز ایران با تیم های چین، ایتالیا و اسلونی در یک گروه قرار دارد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *