بررسی عقد تفاهم نامه همکاری فدراسیون فوتبال با فدراسیون جانبازان و معلولین

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال به همراه دکتر صمیمی، رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، سردار الهی، رئیس، مصطفی رجبلو، دبیر انجمن  فوتبال معلولین در خصوص عقد تفاهم نامه همکاری فدراسیون فوتبال با فدراسیون جانبازان و معلولین بحث و بررسی کردند.

گفتنی است، جلسه مشترک فدراسیون جانبازان و معلولین و انجمن فوتبال با مهدی تاج مبنی بر هماهنگی و بررسی عقد تفاهم نامه برای فوتبال جانبازان و معلولین در سه بخش فوتبال ۷ نفره CP، فوتبال و فوتسال ID و فوتبال و فوتسال قطع عضو برگزار شد.

لازم به ذکر است، یکی از مواردی که در این جلسه مطرح شد بحث مشارکت و هماهنگی انجام کارهای دو فدراسیون و تعامل با یکدیگر بود.

مسابقات فوتبال ۷ نفره که اخیرا در جریزه کیش  میزبانی رقابت های قهرمانی فوتبال اقیانوسیه بود و تیم ایران در این رقابت ها به عنوان قهرمانی دست یافت.

بر همین اساس AFC مشتاق است فدراسیون های عضو  در این بخش ورود کنند و به تمام تیم هایی که در مسابقات اقیانوسیه حضور داشتند پاداش داد تا انگیزه تیم ها چند برابر شود.

از موارد دیگری که در این جلسه مطرح شد، بحث میزبانی مسابقات قهرمانی جهان در سال ۲۰۲۰ بود که از سوی  دبیرکل فدراسیون فوتبال ۷ نفره جهانی با توجه به برگزاری بسیار خوب این مسابقات، پیشنهاد شد تا ایران میزبان شود که رئیس فدراسیون فوتبال ایران نیز در این زمینه قول مساعد دادند که حضور داشته و همکاری کنند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *