برگزاری جلسه اسبقیان با رئیس مرکز مشارکت ها، سرمایه گذاری و اقتصاد ورزش

نشست مسئولین فدراسیون با مرکز مشارکت ها، سرمایه گذاری و اقتصاد ورزش امروز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، صبح امروز سه شنبه هشتم تیرماه، جلسه ای با حضور اسبقیان رئیس، گلشنی مدیر ورزشی و حسین پور مشاور اقتصادی و خزانه دار فدراسیون با دست باز سرپرست، کلانتر و قدمی کارشناسان مرکز مشارکت ها، سرمایه گذاری و اقتصاد ورزش در محل فدراسیون برگزار شد.

دست باز هدف از این جلسه را شناسایی موانع در تولید تجهیزات ملی دانست و گفت: باید با فعال سازی صنعت اقتصاد در ورزش، به مانع زدایی در حمایت از تولیدات ملی تجهیزات و کالاهای مورد نیاز فدراسیون ها بپردازیم و در این زمینه باید اطلاعات لازم را در خصوص نیازهای ورزشی فدراسیون جمع آوری کنیم تا مسیر توسعه صنعت اقتصاد در ورزش هموار شود.

سرپرست مرکز مشارکت ها، سرمایه گذاری و اقتصاد ورزش بیان کرد: به طور حتم با همدلی و همراهی مسئولین این فدراسیون می توانیم گام موثری در راستای حمایت تولیدات ملی برداریم و نیازهای ورزش را مرتفع سازیم. امیدوارم با همراهی و همکاری مسئولین فدراسیون شاهد رونق این صنعت در ورزش کشورمان باشیم.

در ادامه جلسه نیز حسین پور مشاور اقتصادی و خزانه دار فدراسیون گزارشاتی در خصوص نیازهای ورزش جانبازان و معلولین و همچنین اقدامات صورت گرفته از سوی فدراسیون در راستای مرتفع سازی این نیازها و حضور حامی مالی در مسابقات و برنامه های فدراسیون در سال گذشته عنوان کرد.

اسبقیان در این نشست بیان کرد: امروزه صنعت اقتصاد در ورش در دنیا توسعه خوبی داشته است و به طور حتم ما با همراهی مسئولین در این زمینه می توانیم در سالی که مقام معظم رهبری به نام مانع زدایی و پشتیبانی ها نامگذاری فرمودند گام موثری در این راستا برداریم.

رئیس فدراسیون در پایان گفت: در حال حاضر تولید داخلی توپ بوچیا در حال انجام است و در تلاش هستیم بتوانیم با پشتیبانی از تولیدات داخلی در این عرصه تجهیزات این رشته را به خارج از کشور نیز صادر کنیم. همکاران ما در فدراسیون برای توسعه اقتصاد در ورزش نهایت همراهی و همکاری را با مرکز مشارکت ها، سرمایه گذاری و اقتصاد ورزش خواهند داشت.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *