امروز صورت گرفت؛

برگزاری جلسه شورای مدیران فدراسیون / مراسم معارفه دکتر غزالیان انجام شد

جلسه شورای مدیران فدراسیون با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، این جلسه امروز یکشنبه بیست و هفتم تیرماه، با حضور رئیس، دبیر، نایب رئیس بانوان، مشاوران و مدیران فدراسیون تشکیل شد.

در ابتدای جلسه اسبقیان سالروز شهادت امام محمدباقر (ع) را تسلیت گفت و بیان کرد: یکی از اهداف مهم ما توسعه و پیشبرد مباحث علمی در کنار اهداف ورزشی است و در همین راستا دکتر غزالیان به عنوان مشاور علمی، پژوهشی و تحقیقاتی در فدراسیون فعالیت خود را آغاز می کنند.

وی ادامه داد: از این پس با حضور او جلسات تخصصی در خصوص آنالیز و بررسی تمرینات ورزشکاران برگزار می کنیم تا ملی پوشان ما با شیوه های به روز در این زمینه آماده رقابت های بین المللی شوند.

رئیس فدراسیون در پایان گفت: خوشبختانه واکسیناسیون در کشور در حال انجام است و این موضوع می تواند در آینده باعث برگزاری اردوهای تیم های ملی با آرامش خاطر بیشتری شود اما تا پایان این بیماری همچنان باید رعایت پروتکل هایبهداشتی در دستور کار فدراسیون و تیم های ملی باشد تا سلامتی افراد حفظ شود.

در ادامه اسبقیان ضمن معارفه دکتر فرشاد غزالیان به عنوان مشاور علمی، پژوهشی و تحقیقاتی، با آرزوی توفیق در امور محوله، حکم وی را اهدا کرد.

دکتر غزالیان در این جلسه عنوان کرد: باعث افتخار است که می توانم در جمع همکاران فدراسیون باشم. ورزشکاران جانباز و معلول علاوه بر افتخار آفرینی و کسب عناوین قهرمانی در اخلاق و منش پهلوانی نیز الگو هستند. امیدوارم بتوانم در کنار شما قدمی برای پیشبرد اهداف فدراسیون و موفقیت ورزشکاران این حوزه بردارم.

در پایان جلسه اسبقیان ضمن قدردانی از زحمات کشاورز نوری در امور استان ها، طی احکام جداگانه ی احمد شکری را به عنوان مدیر امور اداری و پشتیبانی، سجاد ماندگار فرد را به عنوان سرپرست امور استان ها معرفی و برای آنها آرزوی توفیق کرد.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *