امروز صورت گرفت؛

برگزاری جلسه شورای مدیران فدراسیون

جلسه شورای مدیران فدراسیون با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، این جلسه امروز شنبه بیست و سوم اسفند ماه، با حضور رئیس، نواب رئیس، دبیر و مدیران فدراسیون تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه حمیدی دبیر فدراسیون مطالبی درباره مسابقات رکوردگیری دوومیدانی جانبازان و معلولین که در جزیره کیش برگزار شد مطرح کرد.

کشاورز ترک مدیر آموزش فدراسیون در خصوص فعالیت های صورت گرفته این واحد گزارشی ارائه داد و درباره برنامه ریزی های صورت گرفته برای برگزاری دوره های آموزشی تئوری و عملی سال آینده صحبت کرد.

کشاورز نوری سرپرست مدیر امور استان ها از برگزاری ۱۰ مجمع انتخاباتی و ۱۲ مجمع عمومی در امسال خبر داد. همچنین درباره پرداخت پاداش هیئت های برتردر ارزشیابی سالیانه مطالبی را ارائه کرد.

در ادامه سیدباقری بازرس فدراسیون درباره دریافت گزارش عملکرد واحد ها مطالبی را بیان نمود.

در پایان جلسه امروز، اسبقیان بیان کرد: امسال به لطف خداوند توانستیم مجامع انتخاباتی و عمومی هیئت های استانی را برگزار کنیم و سال آینده نیز روند مجمع ها ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: خوشبختانه با پیش بینی به موقع توانستیم محل برگزاری مرحله دوم رکوردگیری را از تهران به جزیره کیش منتقل کنیم و این مسابقات را بدون مشکل و با همکاری خوب همکاران برگزار نماییم.

رئیس فدراسیون در پایان گرفت: از همکاران برای فعالیتی که در طول امسال به خصوص در شش ماهه دوم داشتند تشکر و قدردانی می کنم. برگزاری جلسات شورای مدیران فرصتی است تا نقاط ضعف و قوت مان را شناسایی کنیم تا بتوانیم نتیجه موفقی داشته باشیم.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *