امروز صورت گرفت؛

برگزاری جلسه شورای مدیران فدراسیون

جلسه شورای مدیران فدراسیون با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، این جلسه امروز شنبه چهاردهم فروردین ماه، با حضور رئیس، نواب رئیس، دبیر و مدیران فدراسیون تشکیل شد.

در ابتدای جلسه اسبقیان آغاز سال جدید، اعیاد ماه مبارک شعبان و همچنین روز دوازدهم فروردین ماه که روز تجلّی ارادۀ ملّت بزرگ ایران اسلامی در تحقق غیرت، عزت اسلامی است را تبریک و تهنیت گفت.

رئیس فدراسیون ضمن قدردانی از حمایت های وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی پارالمپیک از فدراسیون در سال گذشته، بیان کرد: امیدوارم با تدوام این حمایت ها و تلاش همکاران در سال ۱۴۰۰، باز هم شاهد موفقیت های تیم های ملی، ورزشکاران کشورمان در رویدادهای مختلف و همچنین اجرایی شدن تقویم ورزشی فدراسیون باشیم.

اسبقیان اظهار داشت: باید تلاش کنیم با برنامه ریزی مناسب در حوزه ورزش جانبازان و معلولین و انجام فعالیت های مضاعف در زمینه تولید تجهیزات داخلی، فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص تولید و پشتیبانی در سال ۱۴۰۰ را عملیاتی سازیم.

وی تصریح کرد: همچنین از سال گذشته پیگیری های تولید توپ بوچیا انجام شده است و امسال آن را به سرانجام برسانیم تا تجهیزات این رشته در اختیار ورزشکاران قرار گیرد.

رئیس فدراسیون بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تاکید کرد و گفت: باید با انجام دستورات ستاد مبارزه با کرونا به کاهش انتقال شیوع این بیماری کمک کنیم.

در ادامه جلسه، حمیدی گزارشی از آغاز اردوهای تیم های ملی پارالمپیک توکیو در سال جاری ارائه کرد. همچنین با اشاره به حضور حداقلی کارمندان، رعایت پروتکل های بهداشتی هم سو با ستاد مبارزه با کرونا و جامعه را از اولویت های برنامه فدراسیون دانست.

مدیران حاضر در این جلسه در خصوص برنامه های در دست اقدام واحدهای خود گزارشی را ارائه دادند.

در پایان این جلسه، رئیس، نواب رئیس، دبیر و مدیران با حضور بر مزار شهید گمنام فدراسیون به مقام شامخ این شهید ادای احترام کردند.

 

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *